Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ez volt a baja velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez volt a baja velem vagy ez valami kifogás?

Figyelt kérdés

4 hónapja ismerkedtem egy sráccal, párszor találkoztunk (1 éjszakásnak indult, de jól éreztük magunkat és megszerettük volna ismerni egymást) majd közölte, hogy túl féltékeny és nem bírja a gondolatot, hogy olyan "sok" pasival voltam előtte. Akkor elköszöntünk, ő továbbra is keresett, hogy látni akar, hiányzok neki stb, de mindig nemet mondtam, ameddig nem tudja, hogy el tud-e fogadni. Most megint megkeresett, igent mondtam. Megint nagyon jó volt együtt. Majd pár napig nem is keresett, végül megírta, hogy nagyon jól érzi magát velem, imád velem lenni, mindenben tökéletes vagyok neki (okos vagyok, szép, vicces , tehát minden pozitivnak elmondott) viszont egy problémája van: hogy szerinte nem törődök a jövőmmel és ő ennek az ellentéte és szerinte nem illünk össze.


Hozzáteszem, diplomás vagyok, most végzem a mesterképzést, tehát ne egy aluliskolázott, buta kislányt képzeljetek el. De tény, hogy ő tényleg borzasztó karrierista és szinte minden gondolata ekörül forog.


Ilyen van? Hogy valaki ezért ne akarjon még csak megismerni se jobban (összesen ha 5X találkoztunk, de nem is igazi randik voltak), mert nem vagyok ambiciózus szerinte? Vagy ez csak valami kifogás?


(tudom az elmesélésemből úgy tűnhet, csak szexre ment a dolog, de ez szinte teljesen kizárható. Vagy pedig ő a legjobb színész a világon. De őszintének ismertem meg)


22 vagyok a srác 24.


2015. szept. 30. 21:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Alkalmi szexre jó vagy neki, de nem akar túlságosan belebonyolódni, nehogy még a végén elvárásaid legyenek. De kényelmes vagy. Ennyi.
2015. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell jó színésznek lenni ehhez. Teljesen átlagos viselkedés egy pasitól, aki semmi komolyat nem akar.
2015. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 RRR ***** válasza:
100%

ezt találta ki

ha megint szexre vágyik ,jelentkezni fog egy gyönyörű szép mesével......aztán csá

2015. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ilyen válaszok fognak jönni. De igen, jó színésznek kellett lennie. Ő nem olyan fűvel-fával szexelgetős. Okos, törtető, kicsit talán "stréber" pasas. Kevés az önbizalma is, nem tud csajozni. És első találkozás alkalmával már lefeküdtünk, miért kellett volna ilyeneket hazudoznia, hogy mennyire jó velem és a többi?
2015. szept. 30. 21:58
 5/23 A kérdező kommentje:
(mielőtt valaki beleköt abba, hogy hogyan lehet, hogy lefeküdtünk, ha nem tud csajozni: Én szedtem fel)
2015. szept. 30. 21:59
 6/23 A kérdező kommentje:
Mindegyis. Ezt az elméletet már hallottam, irtátok (nyilván 100X átgondoltam én is) léptjünk túl rajta. Más elmélet? Ha ez nem?
2015. szept. 30. 22:00
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bír, jó veled. Csak nincs meg benned a plusz ami kell komolyabb dologhoz. Ennyi.
2015. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Az a dumája,hogy félénk és nem tud csajozni.Ha jó volt vele az ágyban akkor biztos,hogy van tapasztalata csak játssza a mimózát.Te viszont elég könnyűvérű nő vagy.
2015. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 RRR ***** válasza:
100%

talán fél egy kapcsolattól

írod,hogy te szedted fel.....

lehet,hogy megijedt egy picit,viszont most meg ,ahogy telt az idő,már fogalma sincs mit gondoljon

2015. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg az a gondja veled,amit mondott is,de ezesetben nehéz dolga lesz párt találni,ha ennyire válogat.Nem szeretett beléd,mert akkor egy ilyen kifogás nem trtaná vissza.Legközelebb ne add neki oda magad.
2015. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!