Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan en vagyok a bunko, szemet es nem torodom? Lassan elhiszem, velemeny?

Figyelt kérdés

Nem friss kapcsolat.vannak gyermekeim az elozo hazassagbol es van kozos is akivel itthon vagyok gyesen.

Jelenlegi bevetelunk a gyesem es a csp-om plusz a parom fizetese ami nem sokkal tobb mint a fele annak amit en kapok es meg ebbol is szor el bulikra stb en meg fizetem a lakast,rezsit es ket heti kajankat,iskolat,ovodat,a kicsikre ami kell stb o all kb 2 hetet a honapbol,de mivel keves penze marad sokszor nekem kell meg a honapban penzt vakarni.Szezonmunkak vannak juliustol novemberig.ezeket bevallaltam terhesen is vegigcsinaltam (a lanyunk oktober 31.i baba) es most is megyek,a nyari szezonbol alltam kajat,iskolaztatast,ovodaztatast,mivel o kijelentette h o nem szall bele az iskolaztatasi koltsegekbe,a szezon elejetol a vegeig majdnem minden nap mentem,hogy osszegyujtsem ra a penzt.most nemreg elindult a masik szezon,ezt is csinalnom kene,mert a nyakunkon a tel,kalyhat kellene vennunk ami plusz kiadas,tuzelo is kell.ezt meg lehetne oldani ebbol a penzbol,de minden nap az van h o nem bebicsosz es egyebek h o legyen itthon veluk delutan amig megyek.hozzateszem nem csinal itthon semmit,elmegy reggel dolgozni,delutan megjon eszik es fekszik az agyba tvzik.2 napja mar arra jovok haza hogy a gyerek,bocsanat a fogalmazasert tiszta hugy mert pelenkat se cserelt rajta,a ruhaja is vegig olyam volt.a nagyok nem furodtek,nem vacsoraztak ugy fekudtek le aludni.

tegnap mar ra kellett telefonalnom hol van(lehet en reagaltam tul?!) 4kor vegez,negyed5 korul szokott hazaerni,haromnegyed 5kor meg sehol se volt.mar koran sotetedik,sokat szamit az a fel ora is.erre hogy ratelefonaltam orditani kezdett velem,hogy mit kepzelek,o nem csinalhat semmit amihez kedve van,o nem bebicsosz,hazaesett 5kor elindultam utanam ordibalt h nem marad itt az en lelkemen szarad ha a nagyok egyedul maradnak itthon,o elmegy a kicsit meg viszi magaval.(nem ment sehova,itt maradt).

reggel azzal inditott h felebresztett hogy adjam oda a telefonom.mondom varj egy picit mindjart felkelek es odaadom.de hogy o nem tud varni megy wcre adjam mar oda,mondtam neki,hogy beviszem mindjart,egy perc csak eszhez terek.kiakadt,elkezdett kotoszkodni,hogy biztos,hogy titkolok valamit azert nem adom oda.(felkeltem,kihoztam a telefont neki,de annyi vagott hozzam h ha nem adtam oda mikor kellett mar ne adjam).

Meg veszekedett egy jo negyed orat a szezonmunkan pluszba velem,meg mert tegnap faradt voltam es nem sok mindent csinaltam itthon (ejjel fel1kor meg fent volt a kicsi,mert delutan hagyta aludni es este meg nem tudott) kiakadt hogy azert vagyok itthon,hogy megcsinaljam amit kell,mi az hogy nem csinaltam meg stb. (van hogy pl mosogatasra,felmosasra azt mondja hagyjam,foglalmozzak inkabb vele,majd megcsinalom masnap most meg meg o torkollt le erte mert kevesebbet csinaltam meg itthon mint szoktam).

Nem ertem,tenyleg en vagyok a hulye,a sarkany,a rossz?lassan mar tenyleg elhiszem,hogy rossz vagyok es bolond is :(

vagy ha nem akkor mi baja?

mindig megcsinalok neki is mindent,a kajat ele keszitem,az udvarba se csinal semmit.tenyleg csak dolgozni jar haza meg pihenni.

(amugy marhakkal foglalkozik tszbe,legeltet).


2015. szept. 22. 08:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Vannak még TSZ-ek? Hm, fura, azt hittem már nincsenek.
2015. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Költőnő? ***** válasza:
95%
akkor most olvasd át, amit leírtál. Nem társad van, hanem eggyel több gyereked, aki ráadásul hisztis, hülye, akarnok is. Nem hiszem el, h tényleg van nő, akinek ez kell.
2015. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Nade komolyan.

Addig hagyd ott, amíg nem késő. Jobb már nem lesz vele.

Nálunk 3 gyerek van, 2 előző kapcsolatból, egy közös. Tudom, hogy nehéz így, sokfelé megy a pénz, sok dolgos kézre van szükség. Ez csak úgy megy, ha ketten csináljátok, egyedül nem.

Komolyan mondom, hagyd ott. A feleségem előző kapcsolata hasonló volt, csak egy kicsit rosszabb, az apa haza sem járt... költözz el, ahova tudsz, pl. szüleidhez.

2015. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

nekem nincsenek szuleim,10 eve mar hogy meghaltak,azota a rokonsag se tartja velem a kapcsolatot.egy ideig kerestem oket,de forditva semmi igy felhagytam vele. :(

sajnos megfordult mar a fejembe,hogy ez igy nem mehet es kulon kellene menni,de folyamatosan ha ezt ki merem mondani azt kapom,hogy tudja hogy lehet elvetetni egy anyatol a gyereket es vannak olyan kapcsolatai amivel az x kozul valamelyiket ram tudja bizonyitattni ha meg megsem sikerul akkor beszamithatatlannak nyilvannittat a lenyeg,hogy addig megy amig meg nem kapja a gyereket.

alberletben elunk,kerdeztem mar hivatali szemelyt,mivel nem erre a cimre vagyunk bejelentkezve megcsak ki sem tehetem ha nem tudjuk megoldani a problemainkat es o nem akar koltozni.

amugy igen vannak meg tsz-ek.

2015. szept. 22. 09:00
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"tudja hogy lehet elvetetni egy anyatol a gyereket es vannak olyan kapcsolatai amivel az x kozul valamelyiket ram tudja bizonyitattni ha meg megsem sikerul akkor beszamithatatlannak nyilvannittat"


Mi ő, atyaúristen?

Ez nem így működik. Miért hiszed ezt el neki?

Igen nyomós indok nélkül senki gyerekét nem veszik el, pláne nem bemondásra.

A nagyok mekkorák?

2015. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

9 eves fiuk es 5 eves lany.

nem hinnem el,ha nem talalkoztam volna meg nehany baratjaval (az egyik penzben is es mindenfele teren komolyan mint valami maffiozo)

2015. szept. 22. 09:30
 7/29 Költőnő? ***** válasza:
100%
akkor meg ne légy ilyen anyámasszony katonája, ha ő így játszik. Kezdj el te is készülni, anyagilag, bizonyítékilag, kérd a családsegítő tanácsát, bmit. Ha ezt hagyod neki, és ez így számára marha kényelmes; ugyan miért is változna?
2015. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor se hidd el neki. Ilyen nincs, amit a férjed állít.

Családsegítő felesleges, max csinálnak 1-2 környezettanulmányt, és megállapítják, hogy minden rendben van. A leírásodból nem úgy tűnik, hogy szociális téren gond lenne, nem éheznek a gyerekek vagy ilyesmi.

A te saját keresetedből meg tudnátok élni?

2015. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Már úgy értem te meg a gyerekek, meg tudnátok élni?
2015. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

az igaz,hogy egy kisebb,olcsobb lakast kellene berelnem es (mondjuk amit lehet gyes mellett is vallalok most is) amint mehet a pici kozossegbe dolgoznom is kene,de amugy sem voltam sosem az a lustulo tipus aki eltartatja magat.sokszor atszamoltam mar,nem duskalnank,biztosan lennenek nehez napok,igy is vannak,de azert megelnenk,alapveto dolgok ha nem is tudok rogton dolgozni akkor is meglennenek.de mint irtam koltoznom kellene veluk (es sajnos nem elso koltozes lenne,mert tobb helyen jartunk ugy,hogy atvert a tulaj-tobbnyire szamlakkal amiket nem mi csinaltunk megis ki kellett fizetnem vagy kifizettem o meg nem adta fel a szamlat ilyesmi.)

es ha jol tudom a koltozesek miatt is belenk kothet pl a csaladgondozo.vagy ezert nem?mar tenyleg ott tartok elhiszem hogy en vagyok rossz ember es a hulye :( nagyon bant a dolog.

2015. szept. 22. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!