Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit kéne tegyek? Furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit kéne tegyek? Furcsán érezni magad a barátnőd mellett. Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, amikor egy évesek voltunk eljegyeztem, viszont azóta mint ha kicserélték volna, nem lehet magánéletem, nem mehetek ki a barátaimmal az éjszakába mert hogy nem foglalkozok vele. Van egy közös barátunk aki lány, nekem ő a legjobb barátom és vele se enged négyszemközt beszélni, és már kezdek beleőrülni. Nagyon sokat vitatkozunk, minden az én hibám a szemében. Tudom hogy fiatalok vagyunk, de eljegyzése óta (decemberben) ugye megváltozott, aztán májusban már majdnem szakítottunk, de ő olyan hisztitt levágott hogy az egész családja rám szabadult és engedtem a nyomásnak minden jó volt 2-3 hétig majd megint minden elölről. Félek hogy nem csak a szerelem múlik el ha folyton ez lesz, de érzelmi sokkban fog tartani ha szakítani akarok. 19F

2015. júl. 22. 15:40
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:

Drága kenyér....Női elnyomás alatt vagy, testvérem. Este megrohamozzuk a Bastille-t, és kiszabadítjuk a Vasálarcost!!!

25/F

2015. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha te azt tudnád... Mindenki bíztat (talán kevesebb közös barát kéne?!) hogy majd minden jó lesz , etc.
2015. júl. 22. 15:50
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Már most érzelmi sokkban tart... ha jót akarsz, menekülj!!!
2015. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem legyen úgy, hogy elmész nyaralni egy hétre a haverokkal, addig elgondolkozhat, valszeg ő is kérdez egy-kettőt, aztán meg kidob, merhogy mekkora r@hadék vagy.
2015. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarnátok ahhoz nem sok köze van egyikőtök családjának sem. Veszekedés helyett mondd el neki, hogy ezt te így nem tudod tovább folytatni vele, fogalmazd meg az igényeidet, ő is mondja el, mit szeretne és közelítsétek a kettőt. Ez a viselkedés a lány részéről elég szélsőséges, mondd meg neki, hogy így el fog veszíteni téged. Aztán próbáljátok meg átültetni a gyakorlatba a megbeszélteket, előbb utóbb kiderül, hogy sikerül-e.
2015. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4, 3 napra mentem el, én voltam a világ szemete nem hogy nem fizettem 5 ezret neki mobil netre hogy beszélhessünk non stop, mert nem lehet kibírni pár órát egymás nélkül.....


#5, 5-6 alkalommal már elmondtam , hogy így elfog veszteni de mint aki a falnak beszél.

2015. júl. 22. 16:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben voltam, csak én vagyok a másik oldalon, én vagyok a lány. Én kiléptem és nem bántam meg! Sőt.. hosszabb távon gondolkodtam és nem tudtam volna elviselni ezt a viselkedést.

Mindenkinek a saját döntése, hogy mit visel el és mit nem, de ha nem érzed jól magad vele, gondolj bele mi lesz később.. Ne légy gyáva lépni! Nem lesz egyszerű, de hosszú távon mindenképpen megéri. Adj esélyt magadnak, hogy olyan lányt találj, aki bízik benned és saját magában is. :)

Fel a fejjel!


22N

2015. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy tudjátok-e együtt formálni a kapcsolatot. Ha nem megy, akkor ne ragadj benne, lépj tovább.
2015. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is.

Legalább nem vagyok egyedül :D

29/f

2015. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#7 az a baj hogy most azzal próbált provokálni hogy ő akkor kimenne 3-4 pasi haverjával(ami igazán nem zavar mert bízok benne) ő meg a legjobb barát(nőm)mel nem engedni ki kettesbe. Meg akar folytatni, de szeretem és nem is az hogy gyáva vagyok tovább lépni, de megszegtem egy szabályt miatta (nem kezdek fiatalabbal) ennek oka van de nem untatnálak vele. Szerinted normális ha ennyire ragaszkodó,féltékeny és bizalmatlan irántam pedig feladtam miatta az majdnem az összes haverom, mert ő nem bírta őket?
2015. júl. 22. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!