Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A nőst aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A nőst aki nem lép, vagy az újat?

Figyelt kérdés
Van egy nős férfi az életemben, de csak papiron házasok. Közös háztartásban élnek, mert senki sem tudja kifizetni a másikat. Kb. Egy éve tart ez a kapcsolat, de még mindig otthon lakik, meg szerintem az exe nem is tud rólam.Nagyon szerettem , ezértentem bele.Most viszont felbukkant egy új pasi, aki telkesen felkavart, de legfőképp független. Ti kit választanátok? Az elsőbe szerelmes vlltam, csakár meguntam ezt a huzavonàt.
2015. okt. 3. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az új pasival jobban járnál.
2015. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen az ujat. A nos pasival ossze sem kellett volna jonnod, mert tul nagy az esely annak, hogy kileszel hasznalva. Honnan tudod hogy csak papiron hazasok? Nekem ez ugy fest hogy teged a szeretojenek tart es megetet a hazugsagaival. Ne fajditsd a szived tovabb, valaszd az uj pasit akI raadasul fuggetlen.
2015. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elettarsam is igy volt az exszel. A lakas meg mindig kozos es eljott. Szoval ez csak kifogas. N
2015. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"de még mindig otthon lakik, meg szerintem az exe nem is tud rólam."


Szerintem meg te se tudod, hogy köztük mi van... ezek az leguncsibb pasi dumák, hogy már csak üres házasság, de a gyerek miatt, a vagyon miatt, a haldokló anyós miatt...


Engem se fizetett ki az asszony, ezért albérletben élek.

A felnőttek ilyet is tudnak ám!

2015. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Engem!
2015. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!