Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit válasszak? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit válasszak? Mi a helyes ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal 7 éve vagyunk együtt. Már eljegyzett korábban és beszélgettünk is már az esküvőről, hogy jó lenne elkezdeni spórolni, mert nem olcsó. Erre sajnos még nem került sor, mert mindig másra kellett a pénz... 😢 A napokban kitalálta, hogy menjünk el külföldre 1 hétre repülővel! És mondom akkor mi lesz az esküvővel, arra kellene gyűjtenünk... erre mondja hogy válasszak mert a kettő együtt nem megy!Meg már ezt hónapok óta tervezi, de nemszólt és szeretne repülővel utazni valahová.... Nekem ez úgy tűnik hogy hirtelen más fontosabb lett mint az esküvő és ezzel csak húzza az időt vagy egyáltalán már nem is akar összeházasodni... Azt kérte hogy minél hamarabb döntsek. Szerintetek mi a helyes ezek után?Ti mit gondoltok ebben a helyzetben erről? Vagy csak én reagálom túl?

2015. márc. 27. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem százezres jegyekről van szó, szerintem vállalható dolog.
2015. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eljegyezzük egymást valakivel, akkor az a cél, hogy összeházasodjunk. Éppen ezért a jegyesség csak átmeneti időszak kellene, hogy legyen, maximum 1 év. Ez nálatok már rég elb.aszódott. Tedd fel a kérdést neki, hogy el akar-e még venni. Egyébként pedig, ha annyira nincs pénzetek, akkor lehetne tartani egy 2 tanús, szülők-nagyszülők-testvérek körében rendezett esküvőt, amit potom összegből ki lehet hozni.
2015. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem is házasodnék:/

az at egy alkalom csak péntkidobás...a nyaralás az jobb


a házasságot meg egy aláirással el lehet rendezni..


szoval tényleg válassz ő megy nyaralni te meg gyüjtögess évekig egy hülyeségre aztán meg a válásra mert az is lesz hidd el:D

2015. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Igyen a házaságott poton pénzböl is ki lehet hozni,csak kicsit adj léjjebb az igényeidböl és meg is lesz...


3mas Miért kell rögtön igy reagálni?Miért lenne válás? Attól.hogy még ök is szegények(mint az ország 40%..) még lehetnek jo emberek!

2015. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerülne a nyaralás, és mennyit kerestek? Így jobban meg lehetne mondani hogy vállalható-e egy ilyen utazás.
2015. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudok a kérdésedre válaszolni, valahogy nem is érdekel. Remélem segítettem.

Azért jól dönts!

2015. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!