Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek igy boldog a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek igy boldog a párommal ha ezt érzem?

Figyelt kérdés
A párom és én 8 évig voltunk együtt de év elején szakitottunk mert már nem müködött a dolog köztünk.Fél éves szünet utan átgondolva mindent ujra megprobálkoztunk és ugy tünt hogy boldogok vagyunk,viták se voltak és azt éreztem ujra bele szerettem.A baj ott kezdödik hogy távkapcsolatba kerültünk,ő elment külföldre dolgozni hosszú távra.Nagyon nehéz igy hogy ujra találtunk egymásra,ugymond ujra egyedül maradtam.Most viszont felbukkant egy srác aki nagyon hevesen udvarol és minden áron probál megszerezni mert azt mondja ő pont olyan nő vagyok akire mindig vágyott és nehéz megkapni.Mindig elutasítom habár nekem is tetszik a srác de valahogy nem tehetem a párommal meg ezt mert ő nem érdemli meg és nem is akarnám soha megcsalni.Mit gondoltok ,ha most igy megingok lehet még boldog párkapcsolatom a jelenlegi párommal vagy talán fellkéne hagyni ujra ezzel a kapcsolattal?
2015. okt. 4. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért néha kicsit sajnálom az átlagembereket. Ezek a problémák...
2015. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!