Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom tul vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom tul vagy tényleg nincs rendben, hogy a baratom volt felesége hivogatja a baratom?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt és ez az 1év alatt hallgattam,de mostmát nagyon elegem van.Ők együtt éltek 13évig,2éve válak el.Van két gyerekük és a volt felesége állandóan hivogatja a gyerekek miatt,én nem tudom,hogy miről beszélgetnek,mert amikor egyutt vagyunk,sosem hivja,csak később látom a mobiljában a hivásokat.Tegnap pl 3bejövő hivása volt tőle és2nem fogadott hivása.Próbaltam meg értő lenni,de szerintem a gyerekek már elég idősek ahoz,hogy,ha akarnak valamit maguk hivjak fel az apjukat az egyik 10 a másik 11éves ,mind a 2nek van telefonja,ráadasul 2utcanyira laknak az apjuktol.Szerintem ez nem normális,es nagyon zavar,főleg,amikor néha el megy oda akkor is álitolag a gyerekek cuccaiert stb...Én ez az 1év alatt 1x-2x mondtam,hogy zavar,de olyankor azt mondja,hogy nem is szokta nagyon hivogatni.Kellemetlen ,hogy mondjam neki,hogy mostmár mondja meg neki,hogy ne hivogasa folyton,es ,ha a gyerkek akarnak valamit ők hivjak,félek ,hogy meg haragszik,de nem szeretném,hogy,ha majd egyutt élunk es családunk lesz gondjaink és vitaink legyenek a volt felesége miatt.Szerintetek en vagyok nem meg értő vagy titeket is zavarna?
2015. okt. 5. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Mi az hogy állandóan hívogatja? Tegnap 3-szor. De ez más napokon is így van? A hét minden napján, hónapok óta? Vagy félévente egyszer. A gyerekek hetente hányszor vannak ott? Nagyon nem mindegy.


Két 10 évesről elég sokat kell egyeztetni, különösen ha hol itt vannak, hol ott. Az furcsa, hogy sosem akkor amikor ott vagy, de lehet azért, mert már tapasztalta a barátod, hogy nem viseled el, ezért inkább titkolódzik. Nem hiszem hogy jó ötlet tőled ebbe beleszólni. Akár a gyerekről beszélnek, akár nem. Most mitől tartasz? Nem fognak megint összeházasodni, ha már egyszer nagy nehezen szétmentek.

2015. okt. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlackSword ***** válasza:
53%
Te meg mit kutakodsz más telefonjában??? Azért mindennek van határa... És Te ezt csúnyán átlépted...
2015. okt. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

13 évig voltak együtt. 2 gyerek is van.

Betegesen kutakodsz. Sz.r dolog elhiszem. Mocorog a kis ördög. Ha megcsalta a feleségét te mikor kerülsz sorra. Veled is megteszi?

Hát kinlodj csak drágám!

2015. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Te 15 éves vagy, hogy kutakodsz a telefonjában?

Állítólag a ruháiért megy, akkor beszél mikor nem vagy ott... Mert te mindenbe be kellene légy avatva így 1 év után, nem??

Ó, ülj le, minek mentél bele olyan kapcsolatba ahol a pasiknak van már 2 gyereke s 13 éve az exel? Örökre összeköti valamilyen szinten a 2 gyerek, ha nem tetszik keress mást, pl olyat akinek nincsenek gyerekei, hogy majd te se kelljen kiírjad a kérdést pár év múlva, hogy az ex ellehetleníti a férjed, hogy csökkentsd a gyerektartást s társai.

Lehet náluk az a normális, hogy mindent megbeszélnek, ha kell naponta, hiába vered a nyálad.

2015. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Na ezért jöttem el Magyarországról....

Kérdező hagyd, hadd menjen az exhez, ha ennyire fontos neki! Ne érezd magad rosszul, nem tettél semmit!

2015. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azzal, hogy olyan pasival jöttél össze, akinek már szerepel a múltjában egy feleség és két gyerek, akkor te ezt hallgatólagosan elfogadtad. Nincs mit tenni, megszoksz vagy megszöksz. Kérdés, hogy miért mentek szét anno? De szerintem nincs okod az aggodalomra.
2015. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!