Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy rendben működő kapcsolatba be tud férkőzni egy 3. fél? Vagy fel tudja kelteni komolyabban a pár egyik felének az érdeklődését egy 3. személy? 20L

Figyelt kérdés

Milyen esetben fordulhat elő ilyesmi?


Igazából a barátomról lenne szó.


Tudom, hogy nagyon tetszik neki X.Y., jóban is vannak, de elfojtja magában, aztán mégis közeledik a lányhoz valamilyen szinten...


Szóval mindig mellé sodródik valahogy, pedig tudom akár hetekig se beszél vele... (Nyomon követem a dolgait onnan tudom, de nem csalt meg)


Nekem ez magas. Valaki megmagyarázná?


Fejtse meg valaki nekem, mert én már belefáradtam.


2015. jún. 13. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Odáig juthat a dolog, hogy elismeri az egyik, hogy igen, jó pasi/jó csaj, és itt vége. A valódi érzések két felnőtt ember között védelmet adnak egy kapcsolatnak. Ez alól kivétel, ha az egyik fél még nem nőtt fel egy felelősségteljes kapcsolathoz, vagy nem tiszteli a társát eléggé. Aki tudatosan közeledik, szerintem az infantilis kategória, a helyedben nyíltan kimondanám neki a véleményem, hogy tudja, mit kockáztat a viselkedésével. Nm kell félni, legyél egyenes!
2015. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fenntartjuk azt a tényt, hogy igazán, őszintén, teljes szívből szeretni csak egy embert tudsz, akkor nyilvánvalóan ha más felé kezdenek érzelmek kialakulni, az esetben a már meglévő emberke felé nincsenek meg a kellő érzelmek. Tehát, ha valakihez érzelmileg kezd közeledni, akkor nem feltétlenül van gond a kapcsolatban, működhet az tökéletesen, csak a benne lévő, kikacsintgató fél nem érzi azt, amit kellene, nem köteleződött el teljesen lelkileg.


Az, hogy simán "tetszik neki" még okés lenne, nyilván nem vak az ember fia/lánya, és nyilván ha megismeri és szimpatikus, az sem egy ördögtől való dolog. De ha közeledik felé valamilyen szinten, akkor már nem csak egy puszta "hm, csinos és jó fej" hozzáállásról van szó. Ha már közeledik hozzá (még ha nem is direkt, hanem csak "valamilyen szinten"), akkor nyilvánvalóan akar tőle valamit.


Ha csak szexet, valami újdonságot akar, akkor a kapcsolatban nem találja meg ezeket, vagy csak simán nem érdekli a kapcsolat annyira, hogy ragaszkodjon hozzá (huszonévesek elején nem lep meg, sőt). Sőt, még annyira sem érdekli ez esetben a kapcsolat (és te), hogy egyáltalán megemlítse előtted, szóba hozza és megpróbálja megbeszélni, ha valami problémát érez, nem hiszi, hogy rendben működtök, akkor azt megoldja- veled. Ha bármi mást szeretne, érzelmeket, ilyesmit, akkor lehet, hogy a kapcsolat szuper, te is mindent megadsz neki, de ő már belefáradt, megunta, az érzelmek elhalványultak, és igen, ilyen esetben is el lehet csábulni.


Na meg a sima gerinctelenség esete is ott van, de szerntem itt nem ez a helyzet.


Kérdező, jól írták: állj elé, és beszéld meg vele, hogy mi lehet, miért lehet, tudjon róla, hogy mik a lehetőségei.


Őszintén, én ilyen fiatalon úgy érzem (és ezért lehet utálni), felesleges erőltetni valamit, amiben ilyen jellegű (vagy más, komolyabb) problémák vannak. 10-20-30 év múlva azt mondanám, hogy érdemes ilyenekért küzdeni, de ilyen fiatalon, mikor előtted az élet, nem küzdeni és szenvedni kell egy kapcsolatban, hanem élvezni, bízni, örülni neki és nem aggodalommal gondolni rá. Jó, amúgy is, de huszonévesen valóban inkább jól érezni kell magad, mint egyből lekötni és felelősen élni- most van itt ennek az ideje, 50 évesen is ráérsz ilyen gondokkal megküzdeni, én úgy érzem. Bár adja az ég, hogy ne kelljen senkinek.

2015. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem férkőzhet bele...

sőt nem is akar, a barátod "sodródik"....

Jól működő kapcsolatban elfojtani sincs mit, az én kedvesem nekem betölt mindent... nincs másnak hely.

2015. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, szerinted rendben működő kapcsolat az, ahol te "nyomon követed a párod dolgait"?


Ne haragudj, de nálam ez már a bizalomvesztés jele... és ha ez van, akkor igen, megtörténhet a beférkőzés egy amúgy sem jó kapcsolat mellet.

2015. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bence_ ***** válasza:
56%

Rendben lévő kapcsolatban rendben vagy.

Egy őszinte kapcsolatban megosztaná veled a másik, hogy mi hiányzik neki. Mit látt, kap, attól a másiktól.

2015. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!