Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne irigyeljem az exet?

Figyelt kérdés

Sajnos alapból irigy vagyok minden nálam szebb és gazdagabb lányra (sok van belölük), de a barátom exe ráadásul az egyik legszebb és leggazdagabb, akit ismerek. Ö szeretné, ha baràtnök lennènk, de nehéz olyannal barátkozni, akinek a környezetében megcsókoljàk a làbanyomàt, rajtam meg keresztül néznek.


Hogy tudnám ezt elfogadni?


2015. okt. 6. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy most mégis velem van a párom, hagyjuk
2015. okt. 6. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy akar veled barátkozni,mert ritka az ilyen csaj.Már ha nem a pasi miatt akar veled jóban lenni.Ha megismered,lehet megkedveled majd.
2015. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megkedveled,akkor már nem leszel rá irigy.Meg nem mindenkinek olyan jó az élete,mint amilyennek látszik.
2015. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség...

mármint minek irigykedni?

nem értem mire jó az irigység, ha csak sóvárogsz és rosszul érzed magad miatta...

akkor lehet előnye annak, hogy látod más mit ért el ha te is megteszel mindent azért, hogy neked is meglegyen, de ne az ő életére legyél irigy, hanem a sajátodat akard jobbá tenni!


22F

2015. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valszeg fiatal vagy meg :) Majd rajossz, h a kulso es a penz nem minden, plane nem hosszutavon. Mindketto elonyos nagyon es sokmindent el lehet erni veluk, de ha eppen kettesben vagy a paroddal, akkor foleg a penz baromira nem szamit. Amugy a szepseg is relativ. Sok szep baratnom van, akik nem is szegenyek, de 30 folott meg szinglik...ennek azert oka van
2015. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!