Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne irigyeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne irigyeljem a párom exét?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű fiatal nőről van szó. Fenékig érő vörös haj, zöld szemek, nőies, de karcsú testalkat, porcelánbaba arc.

Emellé a családja is tehetős, az egész család nagyon összetartó, még nekem nincs családom, és nagyon szegényen nőttem fel.

A csaj már férjnél van, de a barátom egyik "kedvenc exe", még mindig tartják a kapcsolatot, jobban elvan vele, mint velem.

A csaj most egy (forintban) millió felett kereső, jóképű, és nagyon jó természetű fiatal férfi férje.

Mondta tegnap, hogy ő fehérneműt sem vesz minimum 30 ezer alatt. Persze nem dolgozik, elmondása szerint nem is fog soha, mert nem kell neki.

Én megint munkát keresek (van most is, csak váltanom kell, mert a jelenlegi keresetemből éhen halok egyedül), és szakítófélben vagyok a barátommal, mert nagyon undokul bánik velem.


2015. jún. 29. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan féltékeny vagy egy cicababára aki csak a pénzre hajt? Az ilyet jól kivágják előbb-utóbb a sarokra oszt azt se fogja tudni hol kurvuljon hogy meg tudjon élni. A barátod meg jó bunkó ha így viselkedik veled. Ne foglalkozz egyikkel sem. Ha a pasi már most ilyen akkor később rosszabb lesz. Éld a saját életedet keress egy jó munkát és ne foglalkozz többet ilyenekkel. A leírásod alapján te egy rendes lány lehetsz, keress olyat aki igazán megérdemel. 20/F
2015. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne őt irígyeld. A saját életedet éld,és azzal foglalkozz,hogy azt jól éld.
2015. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fenékig érő haj már nem divat, illetve a fehér bőr sem.
2015. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél már csak az első válaszoló hozzáállása a rosszabb: szidjuk, akinek szerencsésen alakult az élete, károgjunk egy sort és reméljük, hogy majd a végén rossz lesz neki, mert mi az már, hogy nem döglik meg a szomszéd tehene is?


De a tiéd sem sokkal jobb, kérdező, csak te legalább nem vagy rosszindulatú. Szerintem ebben a helyzetben a minimális irigység természetes. De nem szabad másokhoz mérned magad, tudom, közhely, de abból kell megpróbálnod kihozni a legtöbbet, amit neked dobott a sors, nem tudod, mit hozhat még az élet.

Szóval próbálj meg nem elkeseredni, még ha most nehéz is!

Kitartást!

2015. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek irigyelsz egy kitartott, semmirekellő, céltalan sznobot, aki semmit sem tesz le az asztalra?
2015. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Töröld ki a "kedvenc.exe" filet a gépről.
2015. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!