Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elengedni az exét, hagyjam el?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, előző kapcsolata 4 évig tartott. 1 hónapja lebukott, hogy beszélgetett az exével, majd volt egy nagy vita és befejeződött. Azt mondta, vége, nincs több ex.

Most kiderült, hogy nem tudja elengedni soha, és hiányzik neki.


2015. júl. 27. 16:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
De állítása szerint ha mi nem lettünk volna rosszban, akkor elmúlt volna ez az érzés.
2015. júl. 27. 16:43
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezért nem kell összejönni exét sirató emberrel, csak ha túl van már rajta. Mielőtt elhagyod, adj neki egy esélyt, képes-e energiát fektetni a ti kapcsolatotokba.
2015. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nokomment ***** válasza:
100%

Mikor lett vége?


Én pl. jóban vagyok az exemmel. 6 évig voltunk együtt, 3 éve szakítottunk, de úgy váltunk el, hogy a barátság megmaradt (szerintem ez a normális). Nem kezdeném újra, de egy értékes jó barát, aki ismer és segít, ha bármi bajom van és viszont.


Ha így kijelentette, hogy hiányzik neki, akkor ezt őszintén mondom, hogy te fogsz sérülni jobban, mert ő még a lányon járatja magát, veled pedig jó lenni (...akár jó a szex is...) és szeretne is, de nem megy.


Inkább próbáljatok nem találkozni egy darabig, mert ha nagyon belezúgsz, akkor nem fogtok jól elválni.


28/F

2015. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Te tudod, de én nem hiszem, hogy bírnám ezt a helyzetet. Talán a párodnak nem kellett volna belekezdeni így egy kapcsolatba, hogy még mindig az exe hiányzik neki.
2015. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Tapasztalatból írom, hogy igen.

Nem kell veszekedni, nem kell szemrehányásokat tenni, csak elköszönsz és kész. Hagyjad , hogy a partnered egyedül vívja meg a saját kis csatáját az Exével, nem kellesz te oda mellé. Ezen a dolgon Te csak veszthetsz, mert érzelmileg kikészülsz miközben olyan versenyben veszel részt ahol fogalmad sincs a játékszabályokról...egy energiaszivattyú az egész.

37F

2015. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem jóban levés, hanem a lány múltkor azt hitte, hogy újra összejöhetnek, még egy csók is elcsattant.

Most meg megint beszélgetnek, és így derült ki, hogy nagyon hiányzik a 'páromnak', és nem tud mit csinálni ez ellen

2015. júl. 27. 17:06
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

"Nem jóban levés, hanem a lány múltkor azt hitte, hogy újra összejöhetnek, még egy csók is elcsattant."


Nem is tudom, pedig nekem ebből nagyon úgy jön le, mintha egész jóban lennének.

2015. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem arról van szó, hogy barátok lennének és ezért beszélgetnének. Ideges vagyok, bocsi, nem fejtettem ki
2015. júl. 27. 17:12
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Menekülj!!!! Tapasztalatból mondom, az ilyen szituban te "csak" harmadik lehetsz :(.
2015. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Csók az exel és te még vele vagy ezek után??? Még gondolkodnod kell a kapcsolatotokon??? Józan eszű ember ezen már nem gondolkodna! Oké, h harcoljunk a másikért, de hidd el ahova már más ember is belekeveredik, ott te csak 3.lehetsz! TAPASZTALAT!
2015. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!