Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak nekem ennyire nehéz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem ennyire nehéz, vagy másoknak sem egyszerű?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Együtt élek a párommal, nagyon szeretem, de a munkahelyem nagy kihívásokat gördít elém.

Nem egy nőies szakmát választottam és a cég ahol dolgozom, ott én vagyok az egyetlen női szakmai munkaerő. (tehát nem titkárnő, hr, gazdasági ember)

Nagyon szeretem a munkahelyemet, családias a környezet, és van 3 közvetlen munkatársam. Eleinte csak 1 közvetlen volt, azóta csatlakoztak ketten a projektünkhöz. Napi 8 órát töltök a munkatársaimmal, együtt ebédelünk, kávézunk, megbeszéljük, hogy ki hol áll, stb., sokat bohóckodunk, húzzuk egymást, eljárunk néha iszogatni.

Nagyon vonzódom az első munkatársamhoz, néha úgy érzem, hogy teljesen belehabarodtam.


Aztán hazaérek, átölel a párom és minden rendben van..majdnem, mert egy kicsit bennem marad az érzés, amit bent élek meg.


Tényleg nagyon szeretem a páromat, és nem akarom elhagyni, mert jók vagyunk együtt. (Kivéve az együttlétek, mert nekem az kevés, és gyanítom ez is az oka az érzéseimnek.) Mikor az ágyban vagyunk az fantasztikus, tehát egyébként ezzel sincs gond.


Egyszerűen nem tudom mi az istent csináljak, hogy kiverjem a fejemből a munkatársam.. A munkahely váltásban egyelőre nem szeretnék gondolkodni, más megoldást szeretnék keresni.


Másnak is vannak ilyen problémái? De őszintén.. Mást is meg szokott kísérteni olykor olykor valaki? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, mikor ott van a tökéletes párom, aki mellett ki szeretnék tartani?


2015. okt. 6. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Otthon kéne megfixálni a dolgokat, ha az rendben van, nem fog más igazán érdekelni. Miért nem beszéled meg a pároddal, hogy az együttléteitek kevesek neked? Ha szeret, biztos bármit megtenne azért, hogy jobb legyen számodra.
2015. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyszerű, valószínűleg férfi agyad van.

a többi férfi is ebben szenved általában, ez okozza a megcsalások nagy részét.

ne válts munkahelyet, mert másik munkahelyen is ugyan így fogsz járni.

növeljétek az otthoni szex mennyiségét, és vezessetek be új dolgokat.

beszéld meg ezt a pároddal.

a munkatárssal pedig ne feküdj le, elveszted az állásodat és a renomédat is.

2015. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már beszélgettem vele erről és jobban odafigyel rám, a kapcsolatunkat is jobbnak érzem. Nem telt el még túl sok idő a beszélgetés óta, és bízom benne, hogy elmúlnak a munkahelyi érzéseim azzal, hogy erősödnek az érzéseim a párom iránt, de egyelőre a benti dolgokkal nem nagyon történik változás.. Mármint egyre kevésbé jut eszembe otthon, és ha épp nem beszélünk a munkatársammal bent, akkor nem nagyon jön ez elő, de ha már egy kicsit huzamosabb időt együtt vagyunk (ebéd, kávé, tea, hosszabb megbeszélés), akkor kezd előjönni.


Az ebédeket, kávézásokat nem akarnám kihagyni, mert a fele időben ott is a munkáról van szó.

2015. okt. 6. 20:33
 4/12 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm #2-es a választ. Férfi agy? Tényleg? Mármint tényleg hasonlóan működtök? Erre sose gondoltam igazából.


Próbálok az otthoni dolgokra fókuszálni, és otthon szexelni sokat, de a páromnak valamivel kisebb az igénye..én is igyekszem hozzá igazodni és most ő is hozzám.


A helyzetet pedig egyébként nem könnyíti, hogy érzem a munkatársam részéről is a feszültséget. Neki nincs most senkije és biztos nem ellenkezne az ellen, hogy lefeküdjünk. Természetesen ez nem történt meg és nem is szeretnék idejutni.. Megmondom őszintén, hogy csak emiatt szoktam nagyon odafigyelni az alkohol mennyiségre, ha iszunk, mert félek, hogy hülyeséget csinálok. Barátokkal erre egyáltalán nincs szükség, de mikor velük iszok, akkor nagyon figyelek erre.

2015. okt. 6. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:

kettes vagyok.

azt kell mondanom hogy nem ez lesz az utolsó ilyen pasi aki felizgat és nem a párod.

erre fel kell készülnöd, és a párodnak is.

amúgy a pozitív változásnak örülök, viszont érdemes elgondolkozni azon hogy a pároddal a kapcsolatotok miért nem újul meg?

hány éve vagytok együtt?

van-e gyerek?

nem lehet hogy ez a ciklusotok amit eddig éltetek lezárul és kéne nyitni egy újat?

továbblépni?

babavállalás, más aspektusok ami eddig nem volt stb.

2015. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincsen még gyerekünk, viszont 3-4 éven belül tervezzük. Az esküvőt pedig 2 év múlva tavasszal tartjuk. Terveink, céljaink vannak.

5 éve vagyunk együtt, 3 éve költöztünk össze.

Én 26 vagyok, a párom 30.


Nem érzem, hogy elakadt volna a kapcsolatunk, ez is zavar egy picit. Ijesztő, hogy ez az egész tényleg csak azért lenne, mert kevés a szex?! Gyakran elutasított, ez nyilván nem esett jól és besokalltam. Most erre jobban odafigyel..többször vagyunk együtt, így én sem járok a nyakára minden nap.


Egyébként egész sok kirándulós, utazós hétvégét, hetet szervezünk, nem ülünk 4 fal között. És érdekes, hogy mikor minden szuper, akkor van hogy nem is értem mi tetszik a munkatársamban.. Csak sajnos mostanában nem volt ilyen időszak, hanem a folyamatos kísértés van. Több, mint régebben.

2015. okt. 6. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindig lesznek fellángolások. A te egyetlen dolgod, hogy ne tápláld ezt a tüzet.

Tudom, hogy azt írtad, hogy nem akarod kihagyni az ivós-beszélgetős dolgokat, de a baj az, hogy pont azokkal táplálod a tüzet magadban.

2015. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbálom egyébként a legtöbb ilyet elkerülni. A munkahelyen kívüli találkákra már nem nagyon megyek. Ők egészen gyakran eljárnak, 2-3 hetente. Engem jó ha 3 havonta látnak egy ilyenen. Ettől tényleg eléggé elzárkózom. Az egyebekre is csak akkor megyek, ha sokan vagyunk.
2015. okt. 6. 21:09
 9/12 A kérdező kommentje:

És igazatok van, a tüzet nem kéne táplálnom és nagyon igyekszem, de néha borzasztó nehéz.. Néha azt kívánom, hogy bár több énem lenne és az egyik szerethetné a páromat, a másik pedig engedne a fellángoló vágyainak.. De sajnos nincs ez, és ha választanom kell, akkor az előbbit választom.


Köszönöm, hogy meghallgattatok és köszönöm a biztató szavakat is.

2015. okt. 6. 21:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ha 21 évesen választottál párt, akkor szerintem egyszerűen csak kinőtted őt. Ragaszkodsz az emlékekhez, meg ami köztetek volt és van, ez természetes. Viszont ha egy fiatal, 30 éves férfi nem kíván meg elégszer, akkor mi lesz később szerinted? Lehet tervezgetni az esküvőt meg a gyereket, de ha szexuális téren nem összeegyeztethetők az igényeitek, ott előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból.

Inkább azt lenne érdemes átgondolnod, hogy nem érdemes-e váltani. Persze munkatárssal nem a legjobb ötlet, de ha ennyire vonz, akkor érdemes mindenképpen ezt a lehetőséget is átgondolni.

2015. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!