Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit szól ehhez? 32 évesen...

Ki mit szól ehhez? 32 évesen két nappal a szülés dátuma előtt, nővérem egy hangos vita során azt mondta nekem, hogy ha nem lennék terhes nekem jönne. A nővérem 34 éves.

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 17:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
ismerős, már nekem is mondták és már én is mondtam.
2009. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De hogy lehet ilyet mondani?A testvérem.
2009. márc. 15. 17:09
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát... Ha az ember ideges néha mond olyan dolgokat amiket később megbán. Lehet hogy ő is csak hirtelen felindultságában mondta és nem gondolta komolyan.
2009. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ha veszekszel valakivel és éppen nem vársz babát ott is elhangozanak olyanok hogy, hát én mindjárt megverlek meg hasonlók, csak esetleg akkor nem tűnik föl különösebben
2009. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Lánytestvérek között szerintem ez nem normális.Elküldhet a pokolba is de ilyet akkor sem lehet.Az a bizonyos mondata után úgy zokogtam,hogy egyszerűen nem tudtam abba hagyni.
2009. márc. 15. 17:31
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Most különösen érzékeny vagy az állapotod miatt, és ideged a szülés miatt. Talán máskor nem lennél igy kiborulva mégha felháborodnál is. De lehet, hogy épp az állapotod miatt akadt ki rajtad a tesód. Lehet, hogy nagyon nyűgös vagy? Ez természetes. Hogy túlérzékeny vagy az is természetes. Ird a hormonok rovására és tedd túl magad rajta. Biztos nem gondolta komolyan.
2009. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hányszor mondom a lánytestvéremnek, hogy megverem mindjárt, de még sosem ütöttem meg. Mi mondjuk fiatalabbak vagyunk, de szerintem 36 évesen is fogok neki ilyet mondani. Ettől még szeretem őt, csak néha feldühít, és hülyeségeket mondok. Te nyugodj meg először is. Hidd el a testvéred nem gondolta komolyan, és nem menne neked, csak a vita hevében elvesztette a fejét. Azzal, hogy idegeskedsz nem teszel jót sem magadnak, sem a babának. Aludj egyet, és ha már te is és a tesód is nyugodtabb lesz, próbáljátok megbeszélni a vita okát. Mond el neki, hogy mennyire rosszul esett neked, hogy ezt mondta, de próbálj meg legalább te higgadt maradni majd. De most és először is nyugalom, és pihenés!
2009. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Én is kiakadnék rajta, de egy csomó oka lehet, hogy kiszaladt a száján.

Egyből arra gondoltam, hogy vajon nem féltékeny a baba miatt?

Mondd el neki, hogy milyen rosszul esett ez neked, kérd meg, hogy tiszteljen egy kicsit jobban, aztán bocsáss meg neki :)

2009. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy relativ dolog.Ha a vita menetét is leirtad volna ,hogy mind vesztetek össze többet tudnánk segíteni Az ember ha ideges akkor ugy se érdekli a ,,kötelék" szerintem nem volt igaz amit mondott ha nem lettél volna terhes akkor se ment volna neked:) én is lilára vertem már az öcsém fejét és mindennap bánom azota joba vagyunk:) ha nem tul nagy kérés Dióhéjba tömören letudnád irni h mi volt a vita tárgya?
2009. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tömören:Nővérem és családja(négyen vannak)itt éltek régen.Már elköltöztek,maradtunk apum a mama,meg az én családom hárman+a pocaklakó.Mikor éppen itt volt rossz hangnemben szóltam a nagymamámhoz(nem kell a nagymamát sem félteni)mire ő hogy beszéljek máshogyan vele.De azt tudni kell,hogy ő sem beszél vele szebben,sőt mikor itt éltek ők is harcoltak egymással eleget.Szót-szót követett és jött a mondat.Kérdeztem tőle,hogy hallod amit beszélsz ,hogy mondhatsz ilyet de nem igazán érdekelte.Még a mami is rászólt hogy hagyja már abba.Sőt az apám is csak felém fordulva mondta,hogy gyönyörű testvérek vagytok.Na itt végem volt.Elmentem onnan,és a sírást egyszerűen nem tudtam abbahagyni,egyfolytában azt a mondatot hallottam egyfolytában.Ennyi.Azóta a pici megvan lefolyt sok víz a dunán de erről azóta sem beszéltünk.Megy minden mintha mi sem történt volna.
2009. márc. 15. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!