Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódíthatnám meg újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódíthatnám meg újra a férjemet?

Figyelt kérdés
Mostanában elhidegültünk egymástól, és én ezt nem bírom. Vissza akarom kapni. Ő életem szerelme, a Nagy Ő, ha úgy tetszik. Kifogytam az ötletekből, de azt akarom, hogy újra szeressen, hogy megint lássa, hogy értékes ember vagyok, akivel egy életen át együtt akar lenni, aki nélkül nem tud élni.
2015. okt. 7. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusnál párterápia. A gyakorlat azt mutatja, hogy egyedül ez nem megy. Tudatosan mindkét félnek akarnia kell a változást. Minden egyéni próbálkozás időpocsékolás.
2015. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gary Chapman: A szerelem pszichológiája

(vagy ha ezt nem találod akkor az Egymásra hangolva c könyve)

Ez az 5 szeretet nyelvet mutatja be, szerintem elég hasznos lehet ha megtanulod alkalmazni :)

Sok sikert :)


22F

2015. okt. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez lehetetlen...

DE azért sok sikert.

2015. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk is volt egy ilyen időszakunk, először leültünk beszélgetni, ki mit szeretne, ki mit érez őszintén, akarunk-e és tudunk-e tenni ez ellen, a rengeteg közös program, a beszélgetések sokat segítettek. Próbáltam a kedvében járni, apró meglepik, közösen dolgozgattunk a kertben, együtt szépítettük a lakást. Nálunk ez segített és újra egymásra találtunk :)

Minden jót nektek! 25/N

2015. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tok normalis, hogy egy ido utan leul a kapcsolat. Es a ferjed szerencses, hogy nem ot hibaztatod, hanem te keresed a megpldast! Remelhetoleg o is keresi. Eloszor is nem fogsz tudni olyat tenni amitol hirtelen vissza kapod! Ez egy hosszabb folyamat, csak ugy mint az elhideges is egy hosszabb folyamat resze.

Szerintem a leg eredmenyesebb ha probalkozol mindennel ami lehetseges ne add fel, meg ha nincs is egybol latszo etedmeny!


Es hogy egy konkret dolgot is mondjak, figyelj minden olyan jelre, keresre, ami valami fele kivansag a ferjed reszerol. Olyan dolgot keress amit te hulyesegnek tartasz, vagy nem fontosnak, vagy akar furanak es eddig mindig lesoported az asztalrol. Pedig a ferjed nem veletlenul keri. Neki valiszinu nagyon fontos, neked meg nem. De ha ezekre figyelsz csodakat muvelhetsz!!


Ez lehet sok retegu, bulizni a regi barataival, tobb szabadsag, szeualis jellehu keres, nyaralas, valami targy bar mi!!

2015. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz változtatni a külsődön-nem tudom a férjednek mi tetszik, de ebben az irányban próbálkozz!
2015. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!