Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljem el a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljem el a férjemet ha túl sokat látjuk egymást és már egymás agyára megyünk?

Figyelt kérdés
Lassan már nem lesz vágy sem mert megunjuk egymást annyit látjuk egymást.

2015. jan. 19. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha unjátok egymást, mert túl sokat látod, akkor hagyd el a fenébe. Akit szeretsz, azt nem unod meg.
2015. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire unjátok egymást, minek házasodtatok össze? Az én szüleim 25 éve együtt vannak, 20 éve házasok, soha ilyen bajuk nem volt, sőt, a mai napig alig bírnak ki egymás nélkül egy-két napot.
2015. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak a házasságnak mélypontjai, hullámvölgyei, hegyei.. meg kell találni, mi hozza a lendületet, hogy a völgyből kijöjjetek. Külön pár nap, ha az nem megy, legalább külön alvás. Ha van 2 szoba, akkor egy ideig külön tölteni az estéket, olvasva, zenét hallgatva, saját szóló tevékenységet végezve. Az embernek elemi igénye, hogy a nap egy részében EGYEDÜL legyen, egy-egy órát. Ezt tudni kell megoldani. Nagyon pihentető és felfrissítő.
2015. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy helyen dolgoztok?
2015. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Minden ember más. Szeretem a páromat, nagyon szeretek vele lenni, viszont alapvetően befele forduló ember vagyok, akinek szüksége van az egyedüllétre is, ezért igenis van annyi együtt töltött idő, amikor már fáraszt. Utána persze nagyon örülök, hogy újra együtt vagyunk.


Ha van rá lehetőségetek menjetek külön sportolni vagy Te barátnőzni, Ő haverokkal, ahogy más is írta aludjatok kicsit külön. Nem igazán az az idő van, de egy külön séta, városnézés, bármi külön program nem oldható meg?

2015. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Valamelyik nap említette hogy be fog zárkózni a szobánkba és 1 teljes nap nyugalmat kér.

Gyereket nem engedhetem majd oda be mert szerintem aludni fog.

3-an szoktunk éjjel egy szobában aludni, nem hagyjuk egymást pihenni ő mert horkol én meg a gyerekhez kelek éjjelente.

2015. jan. 19. 10:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, milyen az amikor unok valakit amikor szeretem... Igen, ahogy valaki korábban már megjegyezte, én nagyszüleim is 46 év házasság alatt, minden estét együtt töltöttek szinte, és nem untak egymásra... Persze néha viták olykor voltak, de ez már csak ilyen... :)

Szóval ha ezt így érzed régen rossz...


De azért mondok mást, mielőtt esetleg pár hónap vagy év elteltével a válás felé kacsintanátok... Azt mondják, hogy akik külön szobában alszanak, azok ritkábban vállnak el. Mondok egy példát médiából Joshi Bharat és a felesége... Ők minden estét külön szobába töltenek és boldogok, persze ez se jó, én nem bírnám elviselni... De mondjuk egy héten 1-2 külön töltött éjszaka se egy utolsó szempont :) Nincs külön szoba, akkor... Esetleg ha van nappali vagy bármi amit átlehet alakítani elvonulás céljára az még egy megoldás, kertes ház esetén pedig esetleg bővítésen elgondolkodni idővel ha anyagiak is megengedik

2015. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként horkolás-->orvos.
2015. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Meg van hűlve a férjem, este szerintem külön alszunk.

Bár nem tudom hogy hogyan lesz megoldva neki a film, mert ő csak azon alszik el.

Van mikor bekapcsolva hagyja a számítógépet és elkezd nézni akciófilm sorozatot és egész éjjel megy, és arra ébredek fel hogy fel kell kelnem kikapcsolni.

De van rá eset ha ő ébred fel és csak le állítottam akkor ismét elindítja a filmet.

Nem is beszélve ha hangosabban horkol arra is felébredek plusz még a másfél éves gyerekemhez is ébredek, gaz hogy 1 szobában vagyunk de van rá eset hogy éjjel kipisil, teljes ruha csere, pelenkázás, és nem tudok egyből visszaaludni mert a horkolását hallom.

Jó hogy nem tehet róla de zavaró.

Orvoshoz egy sima fogtömésre nem lehet elrángatni nehogy még egy orvoshoz, amúgy neki orrpolipja van ezt régen megállapították neki.

Én úgy érzem hogy úgy unjuk egymást hogy nincsen rá szó.

Nincs meg az a figyelem.

Ő 2 napot dolgozik 2 nem így van a műszakja én meg minden nap itthon vagyok gyesen.

Szóval ő úgy szeretné általában hogy ő befekszik nappal a szobába, betakarózik, bekapcsolja a számítógépet és nézi a filmet egész nap, közben kimegy óránként cigizni vagy wc-re, de közben reggelit, ebédet, uzsonnát, és vacsorát vigyek neki ágyba, kávét, teát.

És csak annyi komunikáció legyen hogy ezt hozz azt hozz amaszt hozz.

A gyereket nem lehet olyankor a közelébe engedni mert az hangoskodik és őt zavarja filmnézésbe.

Oké hogy az ember csinál hetente 1 nap ilyet de ő minden alkalommal ezt csinálná és akkor ki vagyok túrva a közös szobánkból.

Akkor komunikáció semmi, semmi beszélgetés, csak lessem hogy mikor szolgálhatom ki?

Az egészben az is zavar hogy én vagyok mindig a gyerekkel és anyósom, ő nagyon ritkán.

Egyszerűen ki marad a szép pillanatokból.

Valami gondunk adódik ő bele éli magát és egy mogorva ember lesz belőle.

Nem ad magára itthon.

Bezzeg ha dolgozni megy, akkor muszáj neki mert ott kicikizik ha nem borotválkozott meg.

Nincsen közös témánk, nincs miről beszélgetni.

Szinte mindenhova együtt járunk háromasban.

Gyerek én és ő.

Szokott adni puszit, magához ölel de olyan durva a keze hogy mindig úgy sikerül neki hogy valamije hozzám koppan és fájdalmat okoz.

Mondtam már neki de nincs változás, olyan üres az ölelése és olyan gyors, sosem tudok kielégülni az ölelésében.

Nem bújunk össze esténként csak ritkán, külön takaróval takarózunk.

Azért mert én amikor fordulok a gyerekhez húzom az egész takarót róla.

Azon felől elég sokat megyek utána, mert unatkozom, nem azért mert nincsen mit dolgozni itthon hanem mert társaságra vágyom, nem sok mindenkivel beszélgetek és ezért is, ő meg amikor itthon van nyugira vágyik.

Már ebből is volt vita hogy én túl sok vagyok neki és mindig elvárom hogy szeretgessen engem.

Szóval most nem tudom mit lépjek, szeretem de néha úgy idegesít hogy akkor most együtt élünk és mégsem szólahtok hozzá mikor kedvem van?

Szerintetek jó lesz ez a külön alvászat, vagy el fogunk még jobban távolodni egymástól?

Szeretném ha egy kicsit hiányoznék neki.

2015. jan. 19. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:

"szerintetek jó lesz ez a külön alvászat"

igen, jó. A vágyaknak jó. Gondolj bele: szereted a KRÉMESt, de ha naponta 3x azt eszel, elég hamar úgy érzed: RÉMES :D

Ha van lehetőség mindhárman külön aludjatok egyideig. A gyerek a gyerekszobában. Nem is tudsz pihenni így! Egyébként orrpolip és horkolás összefügg, egy rutin műtéttel javul sokat.

2015. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!