Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a férjemet? A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a férjemet? A többi lennt

Figyelt kérdés

A férjemmel imádjuk egymást,a kémia is nagyon jól működik de mostanában van egy kis probléma...férjem már nagyon szeretett volna gyereket,rengetegszer átbeszéltük a dolgokat és úgy gondoltam itt lenne az ideje,gondoltam én hogy ha már a pocakomban lesz minden másabb és szebb lesz de lehet?! tévedtem...mióta babás vagyok nagyon furcsa lett...(bár a megcsalást kizárom) könyörögnöm kell hogy kezdjük el a lakást Újitani mert fontos lenne és beszéljen az apjával hogy cserélünk szobát,ő odajön ahol mi vagyunk mi odamegyünk ahol ő van mivel a mi szobánk kicsi,már a zsarolás státuszban vagyunk hogy zsarolom ha nem intézkedik elmegyek hisz hiába beszélek az apjával abból csak balhé van és széllel szemben nem pisilhetek..mondtam neki akarja e a gyereket mert ha nem mondja meg hisz egyedűl is fel tudom nevelni akkor azt mondta akarja,minden vágya és mindent el fog intézni...inkább nem hozom fel ezt a témát de egy kis időt adok neki hogy változzon ha nem akkor fel is út le is út...azt mondja én változtam meg de hát hogyne változtam volna meg hisz már a gyerekem érdekeit nézem és ő a legfontosabb nem az én vagy a férjem kényelme! vagy csak én dramatizálom túl de nem hinném...azt mondja van időnk még hisz még csak 3 hónapos vagyok de én úgy gondolom hogy apránkénrt jobb lenne a dolgokat megvenni és a házat fel újitani mint hitelen,kapkodásból...ti mit gondoltok? van valaki ehhez hasonló helyzetben?? Férfiak ti hogyan viszonyultatok a párotokhoz mikor kiderült hogy terhes?

23/L



2015. szept. 26. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kicsit foghíjasnak érzem történetet, de talán nem elég, hogy imádjátok egymást, fajsúlyosabb dolgokról nem beszéltetek túl sokat.

Csak tippek, lehet, ő úgy képzelte, hogy a gyerek az olyan, hogy összeb.ssza neked - már bocs - aztán majd amúgy minden megy tovább csak lesz egy kis fénykép a brifkójában amit majd tud mutogatni.

De az is lehet, hogy ő higgadtabb típus és tényleg úgy gondolja lehet várni még egy kicsit azzal a felújítással vagy nem akar oda feccőlni pénzt, igazából mindegy is, a lényeg, hogy ti nem igazán beszéltek szerintem komolyabb dolgokról, csak úgy odahányjátok egymásnak a saját kis terveiteket aztán azok majd vagy összeérnek vagy nem.


Na hát..., na mindegy is.

2015. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Maradjunk abban, hogy a kémia már nem működik.

Nyilván megváltozik a nő, ha várandos lesz. Valoszinüleg nálad is ez van.

Probálj meg "MI"-ben gondolkodni, mert nem lesz jó vége! Sok nő itt követi el a hibát! Még csak 3 hónapos vagy, de már túl dimenzionálod a dolgokat. A hiba ott szokott kezdődni amit te is mondtál.

" .mióta babás vagyok nagyon furcsa lett"

" zsarolom ha nem intézkedik elmegyek"

" egyedűl is fel tudom nevelni"

" hisz már a gyerekem érdekeit nézem és ő a legfontosabb nem az én vagy a férjem"

Nem! Nem csak a gyerek érdekét kell nézned! A férjed nem tenyész állat, hogy megcsinálta a gyereket és utána le van sz.rva!

Jobb ha tidatositod magadban!

Ha a baba megszületik, nem csak anyuka leszel, hanem feleség is vagy!

2015. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
megbeszéljük mi a dolgokat csak abból mindig a veszekedés van,a férjem nem úgy van vele hogy megcsinálta és annyi a történet..ahogy ismerem jó apa lessz csak most kicsit furcsa lett...a kémia nagyon jól működik mivel én alapjáraton imádom a szexet de most várandósan meg pláne sokszor ő állit le hogy elég legyen vagy majd másnap mert tőlem akár mindennap minden percben szexelhetnénk...:)
2015. szept. 26. 16:40
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Akkor ne haragudj, de elég éretlenek vagytok, ha mindig veszekedés a vége.


Két érett ember úgy tudja megbeszélni a dolgokat - a véleménykülönbségek ellenére is -, hogy abból ne determinisztikusan veszekedés legyen.


ez az egyik titka a hosszan tartó kapcsolatnak, a veszekedés néha elkerülhetetlen, de többnyire el kell kerülni, mert abból akkor már a legritkább esetben sem fog semmi konstruktív megoldás születni.


Ahogy pedig belekevered a szexuális életeteket így a leírásodba is, meg a válaszodba is, még inkább megerősíti azt a feltételezésemet, hogy kicsit gyerekesek vagytok.


A jó és hosszú kapcsolat szükséges de korántsem elégséges feltétele a szexuális vonzalom, ezt majd meg fogod érteni idővel.


Az már csak a magánvéleményem, hogy én is jobban szeretem, ha a nő inkább kicsit nimfomániás, mint egy kicsit prűd de ha valaki minden percben kefélni akar - már bocs - attól falnak tudok menni, nem 20 éves vagyok már, hogy csak a punci jár a fejemben.

2015. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

#2 vagyok.

Megprobaltad kikerülni Kérdező a válaszom végét a szexet emlegetve. Csak itt senki nem erre gondolt. Ha már szóba hoztad. Az jó ha arrol nem mondtal le! De nem erről irtam csak. Nem csak ez a lényeg, ahogy céloztak is rá!

Őszinteség, tolerancia, kommunikáció, kompromisszum készség!

Holnap után leszünk 30 éves házasok.

2015. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a férjemmel mindent meg tudtunk beszélni és mindent meg is beszéltünk-gyerekesnek nem gondolom magunkat-csak mostanában mióta van a baba azóta van ez hogy nem tudunk beszélni komolyabb dolgokról rendesen hisz tudom hogy ez fontos....az egyik válaszoló irta hogy a "falra tudna mászni ha minden percben kefélni akar az asszony" a férjem tudta hogy én ilyen nő vagyok!!!! próbálom kezelni a dolgokat de mindig kicsúszik a talaj a lábam alól
2015. szept. 26. 17:05
 7/19 anonim ***** válasza:

„mindent meg tudtunk beszélni”

„gyerekesnek nem gondolom magunkat”


Márpedig a zsarolás és a fenyegetés NEM érett és felnőtt konfliktuskezelési mód, és még csak nem is megbeszélés. A megbeszélés az, amikor mindkét fél elmondja a racionális érveit hisztizés és érzelmi zsarolás nélkül, meghallgatják a másik felet is (itt erről a jelek szerint nincs szó, csak te hajtod a magadét), és közösen hoznak döntést, ami mindkét félnek megfelel. Na ez nálatok nincs meg.

2015. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Persze, itt nem is arról van szó, hogy a válaszolóval kell passzolnod.


Alapban pont fordítva kéne lennie, hogy komolyodik az ember, ha jön az utód. Ha úgy érzed, mindig kicsúszik a lábad alól a talaj, akkor nem gondolom, hogy annak csak egy felújítás az oka.


Biztos vagyok benne, hogy itt már több probléma is van, csak most így ez a felújítás elérte az ingerküszöböt ami arra sarkalt téged, hogy ide is kiírd.

2015. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
figyelj én a férjemmel beszéltem már szépen,nyugodtan és folyamatosan azt szajkózta hogy majd és fejezzem be,amikor nem akar valamit általában ezt mondja,sajnos ide kellett az apjához költözni és a házat fel kell újitani külömben a gyereket nem adják ide ki mert az apja olyan szinten lelakta a lakást,nem hiszi el hogy a védőnőn múlik haza jöhet e a gyerek vagy sem! szerintem ti nálatok is elszakadt volna a cérna ha hiába mondtátok volna a párotoknak a dolgokat és semmit nem csinált volna...
2015. szept. 26. 17:18
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Akkor jön a szokásos, gonosz válaszoló esete.

Azt írod, tervezett gyerek.

Ilyen instabil körülményekre, ilyen fiatalon (tehát még sok évnyi lehetőség lett volna rá) minek ugrottatok bele a gyerekvállalásba?

Nem akartam rákérdezni, de kellett volna, férjed mennyi idős, hogy ennyire akart gyereket?


Arról, hogy milyen körülmények azok, amitől a védőnő kiájul, azt nem tudom, és azt sem látjuk, hol éltek ti, de ha nagyon gáz, akkor már önmagában az is baj, hogy a leendő apa egy lepukkant kecóba akarja istápolnia gyereket miközben lenne lehetősége felújítani. Akkor az szimpla igénytelenség is lehet.

2015. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!