Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abban kérném a segítségeteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban kérném a segítségeteket, hogy eldöntsem a párommal maradjak vagy sem? Ezt a dolog intimsége miatt mással nem tudom megbeszélni, ezért így anonim módon fordulok hozzátok. Tehát van egy párkapcsolatom, nagyjából egy éve.

Figyelt kérdés

A párom múltja viszont zavar engem. Anno volt jó pár barátnője, hát ez van. Viszont az tényleg zavar, hogy 16 évesen elveszítette a szüzességét egy olyan lánnyal, akivel nem voltak párkapcsolatban, és a dolog körülménye sem volt romantikusnak mondható.18 éves koráig még 2 lánnyal voltak intim együttlétei, az egyik nem tartott sokáig, viszont a másikkal egy nap háromszor is lefeküdt. Ezzel akkor nem is lett volna probléma ha szerette volna egyiket is. De nem volt beléjük szerelmes, nem szerette őket, nem akarta, hogy megtörténjen a dolog, mégis megtette, magyarázatot viszont nem tud adni, hogy akkor miért tette.

Ez zavar engem. Ez többször okozott konfliktusokat köztünk, sőt az iránta érzett szerelmem is jócskán megfakult. Mára odáig jutottam, hogy abban sem vagyok biztos, hogy együtt maradnék e vele. A kapcsolatunkat az is gyengíti, hogy a családja (ki tudja miért. ) utál engem, nem mehetek hozzájuk le, és ahogy tudják megakadályozzák a találkozásunkat is, volt olyan, hogy hazugságra kényszerítették a páromat. A barátom viszont nagyon szeret engem, egy év múlva meg szeretné kérni a kezemet is. De nem akarom őt megbántani azzal, hogy akkor mondok nemet, el szeretném dönteni, hogy érdemes e vele maradnom vagy sem, és ebben kérném a Ti segítségeteket. A kérdés tehát a következő: Ti együtt maradnátok vele vagy sem?


2010. márc. 15. 17:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kijavítanám magam... nem hétvégente, hanem általában minden 2., ritkábban minden 3. hétvégén tud nálunk aludni vagy ha nem alhat itt (a szülei miatt) akkor egyáltalán csak nálunk lenni. Ez a szülei tiltakozása miatt van így, ők szablyák meg mikor lehet itt, órára pontosan...
2010. márc. 15. 18:31
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
edes draga lany....nem a multtal kell foglalkozni...azt tudtad, hogy tokeletes ember nincs?...fogadd el ot olyannak amilyen, ez a feltetel nelkuli szerelem/szeretet....szerintem hulyeseg lenne ha dobnad a multja miatt...kesobb megbannad...
2010. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szten semmi közöd ah h mi történt vele akk és h mit csint, sztem neked is biztos van oyaln dolog ami megbántál és nem úgy csintad volna.azt rítad h megbánta ezeket az alkalmakat,ha szerted akk maradj vele és ne szakíts vele ,sajnos nekem is van oyaln amit megbántam és elmondtam a páromnak,neki is van ő is elmondta de nekem attól még enm rendült meg benne a bizalmam,sőt becsülöm h ő maga mondta el és nem mástól tudtam meg.
2010. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
semmi közöd a múltjához.nehogy már azért legyen bűntudata mert elkövetett hibákat akkor amikor még valószinű nem is ismertétek egymást.nevetséges vagy.talán tartogatnia kellett volna a szüzességét neked?örülj neki h csak 2 lánnyal csinálta ezt,nem 10-el,vagy 20-al.
2010. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!