Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem nála? Vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Vagy miért ilyen?

Figyelt kérdés

Tanárom volt, de haverok lettünk.

Kedves mindenkivel. Mindenkihez hozzáér, ha beszélgetnek. Fiúkhoz is. Velem is rettentő kedves, de távolságtartóbb. Nem ér hozzám pl. Volt hogy megölelt mert magam alatt voltam, de amúgy nem. (Nem vagyok csúnya, büdös, semmi taszító)

Rég nem találkoztunk, ma csak futólag és mondtam, hogy beszélni szeretnék vele. Egyből elkezdett tervezni, hogy mikor. Mondta, hogy írjak rá. Fogalmam nincs miért kéne, mivel már megbeszéltük, hogy mikor és hol...

Szóval nekem ő tetszik, külső és belső is 100as nála. És valahogy jó lenne tudni, hogy neki tetszem-e.

Meg hogy miért távolságtartóbb velem?


2015. okt. 8. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Na most ha érett felnőtt leányzó vagy akkor ezt mind meg is kérdezheted tőle. Mit gondol rólad, mi a véleménye, miért távolságtartó és még amit szeretnél. És tátámmmm megszületik majd a válasz is.
2015. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez mind oké. Csak éppen bátorság nem társult hozzám. :D
2015. okt. 8. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a Bátor a gyáva kutya c. mesét?
2015. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gyermekkorom horrorja. Jó hogy ismerem. :)


Viszont akkor sem merek elé állni, hogy mi a helyzet. Soha nem voltam jó az ilyenekben.

2015. okt. 9. 07:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi közvetlen mindenkivel, de veled távolságtartó(bb), mint mással, akkor nagyon valószínű, hogy KOMOLYAN érez irántad.


Ezt közvetlen tapasztalatból tudom. Én is voltam (és vagyok is még) hasonló helyzetben - csak én nem tanárral, hanem ennél bonyolultabb "kapcsolatban".

2015. okt. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már nekem sem tanárom.

Szóval szerinted akkor jó esély van arra, hogy azért távolságtartóbb velem, mert többet érez?

2015. okt. 12. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá az esély. Fél önmagától - fél attól, hogy elgyengül. (Általában a férfiakat "keménységre" nevelik, így aztán igyekeznek palástolni az érzéseiket.)
2015. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!