Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van, túlparázom a terhesség dolgot?

Figyelt kérdés

Évek óta óvszerrel védekezünk, csak miattam, mert az összes exével a megszakítást preferálták.

Nekem amióta fizikai munkàt végzek, rendszertelen a menzeszem. Most napok óta fáj a fejem, mellem, hasam, derekam, és fèlek, hogy terhes vagyok.

Amikor mondtam neki, azt mondta, rèmeket látok, mert ha kiszakad, azt észreveszi, ha meg nem szakad ki, nincs baba, ha ennyire aggódom, biztos nem töle van


Most akkor túlparázom?


2015. okt. 8. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hamarosan kiderül, ne aggódj. :)
2015. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, teljes mértékben, hisz leírtad "Nekem amióta fizikai munkàt végzek, rendszertelen a menzeszem."


Akkor józan paraszti ésszel, mi a kérdésedre a válasz?

2015. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy tesztet és akkor talán megnyugszol. A fájdalmak nem lehet, hogy attól vannak, hogy meg fog jönni? Mind tipikusan olyan tünet is lehet.
2015. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne parázz, amíg a tesz nem mutat pozitívat. Persze, van rá esély, hogy terhes vagy, de nagyon kicsi.
2015. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Teúristen, de buta válaszok....h micsoda??? Majd akkor parázzon, amikor pozitív a teszt? Nem gondolod, kedves előttem válaszoló, h akkor már kicsit késő?


Kérdező, a para jogos, hiszen egy nemkívánt terhesség esetén a nőnek kell abortuszra mennie vagy ha megtartja, ő esik ki hosszú időre a munkából, az ő homlokára lesz ragasztva a "kisgyerekes anya" bélyeg, aki sehová nem kell majd, mint munkaerő. Hacsak nem valami nagyon korrekt, nagyon jó munkahelyen dolgozik, ahová visszavárják.


Amikor kiszakad az óvszer, nem egy tűszúrásnyi lyuk lesz rajta, hanem nagy, repedésszerű, mint amikor egy lufi szakad el. Észre lehet venni.


Nem gondoltál még fogamzásgátló tablettára? Attól minden hónapban nemhogy napra, hanem órára pontosan jön meg, ez így nagyon biztonságos, tudod, melyik nap kell megjönnie, ha nem jön meg, már mész is a tesztért. 7 évig használtam, soha nem kellett tesztért mennem. Én sokkal nyugodtabb voltam és most a baba születése után is tablettát fogok használni, mert az a legbiztonságosabb és a legkényelmesebb. Nem tudnék évekig stresszben élni, h jaj, most vajon azért késik 3 napja, mert terhes vagyok, vagy most egyszerűen ez egy ilyen ciklus?

2015. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5:

>Nem gondolod, kedves előttem válaszoló, h akkor már kicsit késő?


Nem, mert semmi értelme. A parázással nem nyer semmit. Át lehet gondolni, hogy ebben az esetben mi lenne a helyes döntés, de az első lépés a megbizonyosodás. Ő is mondta, hogy rendszertelen a menzesze és hogy védekeznek.


A tablettaszedéssel viszont egyetértek. Kényelmesebb, biztonságosabb (és valószínűleg sokkal olcsóbb is).

2015. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az óvszer megbízható. Ha nem szakad ki, nem leszel terhes. Ha kiszakad, azt látod.


A tablettával pedig én viszont nem feltétlenül értek egyet. Rendszertelen menzesz esetén azért okozhat gondot. Persze, addig tök jó, míg az ember szedi, mert pontosan fog megjönni, na de mi lesz, ha abbahagyja?

2015. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, hh mi lesz? ha abbahagyja, legrosszabb esetben visszaáll a ciklusa a régi rendbe, vagyis rendszertelenségbe. Jobb eseten szépen összerendezi a ciklust, nálam pl. így volt, a rendszertelen menstruációm a tabletta abbahagyása után rendszeres 31 napos ciklusokká szerveződött és a teherbeesés is könnyen ment.

Mindeközben a legbiztonságosabb módon védekezik. Persze, tudom, hormon, na de csak olyan hormon ,ami a szervezetben amúgy is jelen van kinek több, kinek kevesebb mennyiségben és a mai tabletták már teljesen megbízhatóak, nem egy ökörnek való adag van bennük.

2015. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, a hormontartalmukkal teljes mértékben tisztában vagyok. De azért neked elég nagy szerencséd volt, rendszertelen ciklusnál inkább az a jellemző, hogy vagy visszaáll az eredeti rendszertelenségre, vagy még rosszabb lesz. Az elég ritka, hogy helyrejön. Max akkor fordul elő ez, ha alapból csak pár nap csúszás volt benne. Ha komolyabb a gond, pl. hónapokig kimarad, akkor inkább kivizsgálást javasolnék tabletta helyett...
2015. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!