Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra hogy ha megbocsájtok neki megváltozik?

Figyelt kérdés

A párom lebukott hogy a kolléganőjével smsezik elég érdekes dolgokról,az üzenetek szerint ők elég közel kerültek egymáshoz. A párom szerint csak szívatták a csajt egy másik kollégájával, és semmi érzelem nem volt. A csaj azt mondta nekem hogy igenis okot adott a párom arra hogy ilyeneket irt neki. Volt olyan sms ami arra utalt hogy miért nem maradt még vele picit a cégnél nálam ez azt jelent hogy személyesen is volt valami. Azt mondja nem csalt meg és hogy ezért nem kéne elhagynom mert csak szórakozott. Több mint 3éve vagyunk együtt,már 2éve együtt is élünk én nagyon szeretem őt de 2hete amikor elöször bukott le evvel akkor kértem h hagyja abba, de megint kapott és egyre durvábbakat.

eljöttem otthonról 3napja, az első nap írt pár smst azóta semmi.Tegnap voltam otthon pár cuccért akkor is mondta h ne menjek el és hogy szeret. Amikor kimentem az ajtón nagyon sírt de akkor se keres. Hogy bírja ki ? Mit tegyek mert közben megörülök annyira fáj.


2015. okt. 9. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozott ??? Pffff

Egy ilyen nem fér bele egy kapcsolatba .

Ha már le bukott nem egyszer szerinted megvaltozik ?


Ha szereted és tudsz benne bizni akor bocsás meg neki mert vannakakik ujra kezdték .

De valahogy az már nem az igazi

A tüske ott marad

2015. okt. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél magadnak egy szivességet és lásd meg a valóságot!Nagyon sok időt pazaroltál el már így is.

Hülyének néz, joggal. Hagyod neki. Légy őszinte: ha nem csalt meg akkor nem gond,akkor ez belefér? Mert szerintem nem az a lényeg,hogy lecsúszott-e már a slicce. Hanem az, hogy mennyire megaláz ezzel a "szórakozással". A férjem is sírt mikor 5 év után elváltunk. De ez nem akadályozta meg abban,hogy dugja a barátnőmet. Gondolkodj a saját érdekedben!

2015. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatok alapján mondom neked, hogy hanyagold ezt a csávót. Szórakozni? Ilyennel? NEM!

Az én páromnak is volt egy hú de jó barátnője, aki csak barát és akivel csak hobbiból skypeolt titokban, meg hobbiból dumcsiztak fincsi témákról. Aztán kiderült, hogy hobbiból meg is dugta párszor. De természetesen CSAK barátok.

Az ilyen férfival nem érdemes foglalkozni. Egyszer megtette, meg teszi újra. Ha ilyeneneket beszélgetnek, főleg azután, hogy te kérded, hogy fejezze be, nagy esélye van a megcsalásnak is.

Ha poén, akkor abba beavatott volna téged is. De nyílván nem ugratják a csajt... Hanem más van a dologban. Főleg, hogy nem is keres téged. Nem bizonyít ez eléggé, hogy nem tiszta ott a szerelem?

2015. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!