Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó, hogy van kihez hozzábújni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó, hogy van kihez hozzábújni este, de a szexet nem kívánom már vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarok szakítani, mert szerelmes vagyok a barátomba.Viszont a szex már a kapcsolatunk elején is nehezen ment, nem volt olyan jó vele. Aztán kicsit jobb lett, majd még jobb, de megint olyan egyhangú. Nagyon nyitott vagyok, de ő semmibe nem megy bele. Vagy legalábbis CSAK abba, ami neki hasznává válna.

Ha az érzelmeket nézem, nagyon jó vele, mindig nagyon hiányzik ha távol vagyunk egymástól, de egyszerűen nem érzek arra késztetést, hogy letámadjam és szexeljünk egy nagyot. Azt mondja volt már tapasztala lánnyal, de valószínű az nem volt sok, mert hogy is mondjam... nem igazán tudja mitől döglik a légy.


Fontosak az érzelmek számomra, de a szexnek is annak kellene lennie. :(

4 éve vagyunk együtt.


2015. okt. 9. 10:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
90%

Figyu,most akár tetszik akár nem,az én véleményem az,hogy nem a megfelelő partnerrel vagy. Ezt saját tapasztalatból mondom.


Az előző kapcsolatomban mindketten elsők voltunk egymásnak,szex és kapcsolat terén is. Nagy volt a szerelem,lelkileg nagyon összepasszoltunk. Az első pár hónapban volt,hogy napi többször is csináltuk,de egy idő után ebből heti 1 vagy kéthetente(!) 1 lett. Ugyanaz volt a gondom,mint neked:egyhangú volt a szex,és még ritka is. Azt mondta,neki ennyi elég,de én tudtam,hogy két 18 évesnek egy egészséges kapcsolatban ennyi nem lehet elég. 2 év járás után szakítottam vele,rájöttem,hogy már nem szeretem,és más pasik kezdtek érdekelni...részéről pedig kiderült,hogy ő a telt nőkhöz vonzódik. 156 cm és 48 kg vagyok...nemis értettem,hogy egyáltalán miért jött össze velem,ha nem a pici,vékony (és formás;) lányok az esetei:D Ez több mint fél éve történt(hozzáteszem már sokkal hamarabb szakítanom kellett volna,de nem volt meg hozzá a bátorságom,nagyon ragaszkodtam hozzá).


Nyáron sokat jártam bulizni, és miután minden buliban legalább 3-4 pasi flörtölt velem,vagy meghívott egy italra stb,nagyon megnőtt az önbizalmam :) Gondolhatod,milyen jól esett,miután az exem alig akart szexelni velem :D A jelenlegi párommal 3 hónapja vagyok együtt,és ő gyakorlatilag a nap 24 órájában kíván :D És én is őt...teljesen új érzés ez nekem :) Az exemmel totál megszoktam,hogy alig van szex,én is amögé bújtam,hogy "dehát egy kapcsolatban nem ez a legfontosabb".


Hidd el,ha szerelmes lennél belé és ő is beléd,akkor nagyon is éreznél késztetést arra,hogy letámadd,ő meg aztán végképp,pasi lévén. A te döntésed,hogy vele maradsz e,de nagyon fiatal vagy,és megérdemelsz egy olyan kapcsolatot,ahol lelkileg és szexuálisan is egy hullámhosszon vagytok, csak lelkileg nem elég.

19N

2015. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Kiderült, hogy kb 5 alkalommal szexelt, többször nem, tehát semmilyen tapasztalata nincsen.

Próbálok annak reményébe kapaszkodni, hogy ha összeköltözünk talán többet fogjuk csinálni.

Ő azt mondta neki elég lenne az a mennyiség, amit csinálunk, jó lenne többször, de ő soha nem hagyna el ilyen miatt.

2015. okt. 26. 17:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!