Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, azért mert sokat vitáztunk. Most is bőgök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
De még pénteken azért átjön..én még szeretem..próbálkozzak még nála?
2010. márc. 15. 18:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
Az nem túl jó, ha sokat vitáztok, de minden kapcsolatban van vita, neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél. Üljetek le beszéljétek meg a dolgokat.
2010. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbáljátok megbeszélni a dolgokat. Régóta vagytok együtt? Főleg a hosszabb kapcsolatokban szoktak lenni hullámvölgyek,amikor néha több a vita. Mi is egy ilyenen vagyunk túl,vagyis hát úgy érzem sikerült megoldanunk. Ha erős a kapcsolatotok,és meg tudjátok beszélni a dolgokat,akkor maradjatok együtt. Mi szokott lenni a vita tárgya?
2010. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

először az h nem bízok benne..nem tudom miért..sokszor átvertek

a másik az szokott lenni hogy hazudik nekem.. pl anyja a bátyjával elengedte de hozzám nem..

2010. márc. 15. 19:10
 4/15 anonim ***** válasza:

Te tetted fel azt a kérdést,hogy kidobott a barátod,Te meg könyörögtél?Nem szabad könyörögni!Sajnos el kell fogadni és tiszteletben kell tartania döntését,még akkor is,ha igazságtalanul dob ki!Tudod miért?Ezzel Te jársz jól,ezért.Valószínűleg nem igazán illetek össze,ezért akar szakítani.Te is jobban jársz,ha megszabadulsz egy olyan embertől,aki nem igazán szeret.Nyugodj meg,és ne sírj,ez legyen a legnagyobb probléma az életedben!

Amúgy biztosan megérdemli,hogy sírj miatta?Szerintem nem biztos.

2010. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
brühühűűű XD
2010. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos vesztettél, ifjú hölgy. :( Idővel nézz másik fiú után!
2010. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ma 19:18,de nagyon viccesek vagyunk!Nem tudom,akinek a szellemi képességei nem elegendőek a normális válaszhoz,minek jön ide.
2010. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem én voltam..:/ soha nem könyörögnék egy pasinak.

Ja és aki írta h brühühüű neki üzenem h majd ha vele szakítanak akkor én is ki fogom röhögni

2010. márc. 15. 19:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje voltatok együtt?
2010. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
3 hónap
2010. márc. 15. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!