Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a barátnöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a barátnötök bele lenne betegedve, hogy kis melle van? ÁllAndóan kitömi, sír miatta mindig, hogy kicsi neki hiába beszéltem vele erröl már sokszor egyre rosszabb ez az állapot és nem tudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 17:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl nagy a mellem, szívesen elbeszélgetnék vele arról, mennyi minden bonyodalommal és plusszköltséggel jár...!
2015. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
75/a neki
2015. okt. 9. 18:37
 13/31 anonim ***** válasza:

Na, akkor én is szívesen elbeszélgetnék vele, mert nekem még annál is kisebb, hiába hordok 70-70A-s melltartókat, még azok is nagyok rám és javarészt a levegő, az a kis valami amit mellnek hívnak és egy kis szivacs lakik benne.

Tulajdonképpen én nekem is komplexusom van miatta, vagyis zavar főleg szexnél, mert a formája sem tetszik, csak még nincs pénzem megműttetni.

Viszont inkább megtartom magamba ezt, nem szekálnám ezzel a barátom, mert félnék, elveszíti a szexuális vágyát felém.

Hány éves a barátnőd, és a műtét milyen értelemben sikerült rosszul?

Most akkor nincs is benne szilikon, de mégis el van rontva?:O

2015. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
15%
Úgy megdugnám hogy nem lenne ereje foglalkozni vele. De még jobb ha folyton szopatod, addig sem tud beszélni.
2015. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem szekál vele egyáltalánt, csak rosszul esik, hogy e-miatt egyre jobban taszít el magától.19 éves.Mikor bele akarta rakni a szilikont neki az orvos akkor rontott el valamit és nem nincs benne szilikon, de felesleges szerintem bele rakatnia.
2015. okt. 9. 19:00
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hét kosármérettel nagyobb, a hátam meg nyoc centivel keskenyebb.

Üzenem neki innen, hogy:

-marha nehéz ilyen méretekkel melltartót találni, én évekig jártam 80D-s melltartókba, amik semmit nem tartottak, elől majdnem megfojtottak, hátul majdnem a nyakamig feljöttek... Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen melltartó horror áron van. Megnézheti, 10 ezer alatt nem talál nagyobb méretet, az enyéim darabonként 15-ök voltak, mert ez már extra-extra méretkombináció. Abból is csak fekete és fehér.

-Fáj a hátam, húzza a mellem. És nem vagyok még öreganyó...

-Sportmelltartó hasonló kihívás: Ha a mellméret jó, akkor a hátamon nagy. Ha meg a hátamhoz igazítom, akkor meg a mellem nem fér bele.

-nem lehet rendesen felöltözni, mert az elegáns, kifinomult, szép ruhák sokkal jobban állnak kis mellű csajokon, ráadásul hiába próbálnám eldugni őket, nem lehet. ciciben 44-es vagyok, derékban 36-os. Ha 36-ost veszek, akkor szétpattannak a gombok, meg egy elegáns estén úgy nézek ki, mint egy ribi, ha meg 44-est, akkor jó a mellemnél, de olyan, mint egy zsákruha. Ki akar ilyet? Állásinterjún például feszengek, ingblúzban. Nem akarom kitenni, dehát ott van... Már olyan is volt munkahelyen, hogy haza kellett kérnem magam, mert szétment az anyag, ahogy kihúztam magam. Mégsem járhatok szakadtan, úgy h több jelyen is látszik a melltartóm...

-A melleihez beszélnek, nem a szemembe. Sőt, már volt olyan, hogy hapsi nyílt utcán az első randin letaperolt, mert azt hitte, direkt rakom ki. Azt hiszik, hogy könnyen adom magam. Holott csak nem tudom őket hová tenni.

-És az alvás is horror.

Ha ezek után is szeretné még, akkor csak sajnálni tudom.

2015. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a nagy melleket,de egyáltalán nem zavar,ha egy lánynak kicsi.
2015. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
21%

Pofozd meg. de halál komolyan. Amikor elkezd rinyálni, egy jó nagy tasli meg egy megemelt hangú (nem kiabálás) mévagyilyenhülyebmeg, oszt jóvan.


Ja, és az sem árt, ha kidobod a tévét meg a hülye női magazinokat.

2015. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Este kitalálta, hogy én biztos megcsalom sírva rohant el alig bírtam megállítani és rávenni, hogy jöjjön vissza mert ez nem igaz.
2015. okt. 10. 10:28
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Menjen el pszichológushoz.

Beszélj vele, hogy ez nem mehet így tovább.

2015. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!