Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a barátnöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a barátnötök bele lenne betegedve, hogy kis melle van? ÁllAndóan kitömi, sír miatta mindig, hogy kicsi neki hiába beszéltem vele erröl már sokszor egyre rosszabb ez az állapot és nem tudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 17:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ez már rinya, sőt, már rád is vetíti a félelmeit, ami szerintem a nagyon gáz kategória!
2015. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem fog eljönni és úgy fogná fel az egészet, hogy én bolondnak nézem. Az exe beszélte bele ezt a sok hülyeséget és még most se hagyja.
2015. okt. 10. 10:44
 23/31 anonim ***** válasza:
44%

Akkor mondd meg neki, hogy boldogítsa vele az exet, mert eyek szerint egyet tudnak mégis érteni vlmiben. :)

Ez a nő beteg! Ennyi bajom legyen, hogy kicsik a melleim...

2015. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani semmivel, mert nagyon szeretem ott se akarom hagyni, mert mást nem találok aki ilyen aranyos és szép is.
2015. okt. 10. 10:59
 25/31 anonim ***** válasza:
43%
Akkor viseld el. Ez csak durvább lesz.De szerintem ha nem hagyja abba, egy idő után bele fogsz unni és keresel magadnak mást.
2015. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Ypszilon1980 ***** válasza:
90%
Ez azért gáz, mert kit érdekel már a volt párja? Mi a fenéért számít az, hogy mit mondott neki az exe, mikor veled van és neked ez nem probléma? Kifogás és nincs lelki ereje megmondani, hogy az exe érdekli, nem te, sajnos. Rinyál és folyton súlykolja beléd, hogy kicsi és a végén mikor megunod, te is azt fogod mondani neki és ott fogod hagyni, ő meg elkönyveli, hogy azért hagytad ott, ő meg nyugodtan folytatja az exével.
2015. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Igen, nem könnyű rávenni valakit arra, hogy pszichológushoz menjen. De a leírásod alapján nincs más út, magától nem javul meg a helyzet.

Beszélj a legjobb barátnőjével,talán lenne ötlete, mivel lehetne rá hatni.

2015. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Ma egész nap feküdt fel se kelt.
2015. okt. 11. 00:47
 29/31 anonim ***** válasza:
Ypszilonnak igaza van, Te fogod mindenképp megszívni, mert ax exével történteket Rád fogja vetíteni. Előbb-utóbb megunod, elhagyod, és Rád fogja fogni, h a cickói miatt hagytad el.
2015. okt. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Ypszilon1980 ***** válasza:

A női lélek rejtelmei.

Azt elhiszem, hogy nehéz helyzetben vagy, mert tetszik neked meg minden, de hát sajnos ezeknek mindig rossz vége lesz. Ha beteg, ha nem, ezt nem tudod megoldani. Vagy türelmes vagy ki tudja meddig, hátha ő maga megoldja magában, vagy felállsz és elmondod neki, hogy ez rád nézve megalázó és valójában ő gerjeszti a feszültséget marhára feleslegesen.

2015. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!