Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene kezelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene kezelni egy ilyen tulajdonságot? (történet len)

Figyelt kérdés

A párommal, nemrégiben jöttünk össze (alig pár hónapja), noha az elején nem volt semmi gond, elvoltunk, találkozgattunk amikor az időnk engedte stb... ami ilyenkor szokott.

Amióta visszament a régi munkahelyére dolgozni, szépen lassan megváltozott. Kedvtelen, mindig kifogást keres, hogy miért ne találkozzunk, mondtam, ha dolga van szívesen megyek, segítek, megcsináljuk közösen szinte rá sem ismerek..

A munkahelyén pedig ennek pont az ellentéte egy ismerősem szerint aki ott dolgozik.

Rákérdeztem ennek az okára, mire ő annyit mondott, "Vannak ilyen korszakai"...

Ti hogyan kezelnétek ezt?



2015. okt. 10. 00:53
 1/7 Argloss ***** válasza:
83%

Én ezt úgy értelmezném, mint egy finom célzást arra, hogy a kapcsolatnak nincsen jövője. Megbeszélném, hogy miért jutottunk ide aztán véget vetnék a dolognak.

Ha ez mégis egy tulajdonság, akkor is szakítanék. Ilyen emberrel nem lehet szoros kapcsolatot kialakítani, nem lehet vele családot alapítani sem. Mármint kínozhatja magát ilyesmivel az ember, ha akarja, de mást belekényszeríteni azt semmiképpen sem szabad.

2015. okt. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy ő keressen téged.Vajon hiányzol-e neki?Ne adj hírt magadról.Csak eszébe jutsz és keres.Ha nem keres te se keresd többé.A holmidat meg lassan hozd el tőle előtte, ha vannak ilyenek nála.
2015. okt. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt baratom volt ilyen... Tavkapcsolat volt az elejen, ugy kb. 3 honapig, aztan osszekoltoztunk, de azalatt a 3 honap alatt mar voltak erdekes dolgai, pl. volt, hogy egy hetig nem is keresett, ha irtam neki vagy felhivtam nem vette fel vagy meg sem nezte... Aztan o keresett es ugy tett, mintha ez a vilag legtermeszetesebb dolga lenne.. Mondta, hogy ez hozzatartozik az o szemelyisegehez. Aztan amikor osszekoltoztunk voltak hetek amikor igazabol hozzam sem szolt, kikerult, mert neki olyan a szemelyisege... Nem tudja kimutatni a kotodeset. Felev utan szakitottam vele...
2015. okt. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. úgy kezelném, hogy "tudomásul veszem azt, hogy már nemnagyon érdeklem az illetőt"...
2015. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tudja kimutatni a kötödést, vagy csak kevésbé, azt párterapeutával rendbe lehet hozni, amennyiben szeret a másik! Akkor elképzelhető hogy korábbi események hatása. De ha tényleg nem szeret, nem akar tenni a lettőtök kapcsolatáért, akkor sajnos vége... Mert változni nem fog.
2015. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem annyi csak, hogy nem szeret (már/eléggé) stb. én is voltam olyan helyzetben mint te, és csak azt sajnálom nagyon, hogy nem szakítottam időben, hanem próbáltam mindenáron megjavítani a kapcsolatot. ez persze nem sikerült (és neked sem fog), viszont rengeteg önbizalmat, időt, lehetőségeket, stb. veszítettem el. ha valaki szeret, az veled akar lenni, és kész.
2015. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Keres Ő minden nap szinte... Ha már egyszer nem hívom, vagy nem írok neki kérdezi mi bajom van. Megbántott-e valamivel stb...

Végül kibújt a szög abból a bizonyos zsákból. Elmondása szerint azért ilyen, mert "besokalt, magánéleti dolgok"

El nem mondja, mi az...

Tanácstalan vagyok, ilyen kapcsolatom még nem volt mint ez :/

2015. okt. 10. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!