Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi van, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van, szerintetek?

Figyelt kérdés

van egy fiú sulimban aki ugyan nekem annyira nem tetszik nem az esetem de nagyon szeretem ( nem szerelem csak olyan szeretet) ugyanakkor nagyon kívánom. már 2x csókolóztunk nekem nagyon tetszett, de mondta hogy neki ez így nem jó(mondjuk nem indokolta meg hogy miért)...

Most elvileg összejött egy csajjal de nem biztos mit csináljak hogy "akarjon "? Érdemes egyáltalán próbálkozni?


2010. márc. 15. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,mindig érdemes próbálkozni
2010. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mégis hogyan? :S teljesen tanácstalan vagyok hogy mégis mit kellene csinálnom hogy észervegye hoyg többet is akarok..
2010. márc. 15. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem szereted minek?ha szereted,akkor meg próbálkozz
2010. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!