Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom megállni. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megállni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon de nagyon fétékeny vagyok:((( A barátom egy olyan kóterban van ahol együtt vannak a lányok és fiúk. És látja a lányokat egy szál törölközőben, és olyankor elkezdek képzelődni hogy biztos feláll neki olyankor meg az milyen szar lenne ha nem csak tőlem, meg mindenre féltékeny vagyok. És ez már kezdi tönkretenni az egész kapcsolatom:(( Mit csináljak? Hogy győzzem le?? Meg nem tudok megbízni benne. Pedig ő még a hűségesebb kategóriába tartozik:(( Nem akarom elveszteni.

Másik ugyanilyen sűrgős kérdésem hogy honnak szerezzek olyan tablettát gyógyszert ami enyhíti az éhségérzetet meg az étvágyat? Mindkettő baromi sűrgős. Légyszi. Köszi.


2010. márc. 15. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
gyógyszertárból
2010. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem tudok mondani ha tényleg szeret a pasid nem fog elhagyni! Te meg próbáld meg visszafogni magadat egy kicsit ezzel a féltékenykedéssel...
2010. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hiába szeret ha mondjuk már nagyon nem tudom visszafogni magam.
2010. márc. 15. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom önbizalomhiányod van azért, mert van rajtad felesleg (vagy csak beképzeled magadnak) - ezt az utolsó mondatodból szűrtem le. Szerintem, ha a barátod veled van együtt, akkor csak téged akar, mert ha nem téged akarna, akkor otthagyna. :D ez ilyen egyszerű, ne parázd túl, mert a hisztik miatt fog otthagyni. Keress valami elfoglaltságot, pl táncolj, az formálja a tested, és közben nem gondolsz ilyen butaságokra. Ráadásul, egy idő után magabiztosabb leszel és végre elhiszed, hogy a barátod csak téged akar.
2010. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de lehet ha talál valaki szebbet és jobbat akkor otthagy:(( lehet csak azért kellek neki mert nincs senki más még:(
2010. márc. 16. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
De ne gondolj ilyesmire, soha senkinek ne hidd el, hogy nem érdemled meg azt, akit akarsz, még magadnak se. Csak légy kicsit pozitívabb, és fogadd meg a tanácsom, az előbbi válaszíró voltam egyébként, tehát tényleg próbáld ki a táncot, nekem is sokat segített. :)
2010. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!