Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek Mit tehetnék? Nem...

Szerintetek Mit tehetnék? Nem tudom megállni, és már önbizalmam sincs. :S

Figyelt kérdés

Leírnám a problémámat.

14 éves vagyok. ( mielőtt elkezdené valaki h lökött tinédzser vagy biztos vékony vagyok nem vagyok) na szóval, sikerült felszednem a kilókat. ( nem túl sokat de a hasamon látszik) mindig is vékony voltam. na de a FŐ PROBLÉMA!

Hogy állandóan eszek,nem tudom megállni,érzem h tele vagyok de még mindig eszek... nem bírom megállni. próbáltam h rágózok,vagy zöldséget eszek h ne hízzak, de nem elég. mindig úgy érzem hogy tele kell lennie a gyomromnak, már pedig ez nem jó:S mit tudnátok neked ajánlani? szeretnék fogyni is, már nagyjából elkezdtem,de mindig ettem ( cukor,fehér liszt,cukros löttyök stb elhagytam és nem is hiányolom) de mindig eszek valamit...:S sokan is mondták h ez már szörnyű,mert egy gyönyörű vékony lány voltam aki modellkedett, ma meg rám jött 10 kiló és mindenkitől csak azt kapom h dagatt vagyok... segítsetek,nagyon elvagyok keseredve. már pedig ha ilyen falás rohamom van akkor biztos h nem tudok lefogyni hiába mozgok rengeteget,mindig is sokat mozogtam és fogok, de nem megy... így elment az önbizalmam is...:S már bármit megvennék,vagy kipróbálnék... kicsit hosszú lett bocsánat. csak hogy meglássátok h tényleg nagy a problémám :S Köszönöm előre is 14L


2011. jún. 22. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Önuralom,avgy pedig foglald el magadat. Itt a jóidő mozogj menj strandra aztán a strandom gondolom nem fogsz minden órában 500Hufért lángost venni:P
2011. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

A lényeg mindig is az önuralom. Ha vékony szeretnél lenni, akkor nem vagy igenis csak zöldséget tejföllel, sajtal, vagy gyümiket, esetleg zabpelyhes turmixokat sok gyümölccsel, vagy joghurtot (TE csináld otthon a naturba édesítő+pépestítt gyümi) egyél..Ezen kívül szobabicaj, sok folyadék, ami eltelít, és régi képek nézegetése az önmegtartóztatás sikeressége érdekében..

Sok sikert..

2011. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne rágózz, az étvágygerjesztő hatású.
2011. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. de próbáltam már h inkább ittam, ugyanúgy rossz volt :S
2011. jún. 22. 10:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj mondok én neked valamit.Elkell jutnod arra a szintre hogy azt mondod hogy most akkor innentől kezdve visszafogom magam éslefogyok.Ehhez valaminek imponálnia kell.Hogy érezd hogy van miért lefogyni.Amíg nem jutsz el erre a szintre addig felesleges fogyókúrázni,mert mindig ez lesz.Ezt neked kell érezned.Ne vegyél semmit mert ez nem igazi fogyás lenne.Nagyon nagyon durva következményei lennének annak.Én csak téged próbállak védeni a szar tablettáktól meg hasonlóktól.Mi most mondhatunk itt neked mindenféle tippet ötletet,de ezt NEKED a fejedbe kell eldönteni.Senki nem fog helyetted lefogyni.Amíg nem szánod rá magad és határozod el hogy akkor itt állj,addig nem sokat tudunk neked mondani.
2011. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
eljutottam már nagyjából h lekell fogynom és kész... szóval bennem van h miért kell lefogynom, de nem sikerül:///
2011. jún. 22. 11:29
 7/9 anonim ***** válasza:

az a baj, h tág a gyomrod. össze kell szűkíteni, így kevesebb is elég lesz, ha kajálsz.


nekem sikerült, pedig régen én is nagy zabás voltam.


pár napig bírd ki, hogy csak akkor eszel, amikor már korog a gyomrod. hallhatóan. és akkor eszel egy kicsit. mondjuk egy paradicsomot egy kis párizsival. netán egy kefirt pár szem korpovit keksszel.


mindig keveset, és csak akkor ha éhes vagy! én már fogytam 5kg-t. igaz, lassan, de nem fog visszajönni, mert sportolok is.

2011. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kipróbálom (:
2011. jún. 22. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Akkor még nem vagy benne,ha nem tudsz akkor nem vagy benne.Ennél jobban kell érezned.Amit meg az utolsó írt nehogy kipróbáld.Egy napig se koplalj.Azt az egyet soha,mert a szervezeted pánikba esik,és ahogy kajához jut a tested az úgy ahogy van elraktározza.Inkább naponta 5× keveset.Csokit,péksütit,fehér kenyeret,hanyagold.Fehér kenyér helyett egyél tk(teljese kiőrlésű kenyér) kenyeret.A sparba lehet kapni leárazva mindennap ilyen kenyeret.Szóval nem vág földhöz.Én is ezzel fogytam 10 kilót 3 hónap alatt.Azóta eltelt fél év.Ha gondolod küldök neked privátba képet hogy hogy néztem ki akkor és hogy most.(csak hogy elhidd...:P:) )

2011. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!