Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni hisztis pasival?

Figyelt kérdés

26 éves. Ma elmentünk vásárolni, mert nagy akciók vannak, én megvettem magamnak amit akartam, aztán vele is elmentünk nadrágot és pulcsit nézni. Bementünk az üzletbe, ő persze megtalálta a legcsövesebb nadrágot, úgy nézett ki mint a kommandósoknak ez a terepmintás nadrágja, az anyaga tiszta xar műanyag, mondtam neki hogy szerintem inkább normális nadrágot keressen. Erre "csakazértis" elment felpróbálni. Nem ment fel rá, hozzak már neki nagyobb méretet, ezt meg hajtsam szépen össze és tegyem a helyére. Megmondtam, hogy ehhez nem asszisztálok. Erre behisztizett, ott hagyott csapot-papot, kérdeztem hogy nem gondolta-e meg magát és nézünk még szét, de hozzám se szólt, beültünk a kocsiba és irány haza. Otthon meg azért hisztizett hogy nem igaz, hogy én mindig tudok venni magamnak ruhát, neki meg már csak a szakadt ruhái vannak, nem tud mit felvenni.


Én mindig meghallgatom az ő véleményét, hisz elsősorban neki akarok tetszeni, nem veszem meg azt amire azt mondja hogy xar. Nem értem, hogy ő miért csinálja ezt...


2015. okt. 10. 20:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Akkor bemásolom újra:


Nem az ízlésen van a hangsúly. Hanem azon, hogy én mondtam neki, a legjobb szándékkal, hogy szerintem ne vegye meg mert rosszul is néz ki és az anyaga is xar. Ő meg "oké akkor csak azért is megnézem".


Egyébként ha a ti párotok télen a Dunában akar úszni, akkor ti még segítetek is neki? Vagy ha egy rossz autót meg akar venni, akkor abban is segítitek? Nem mindig az a segítség, ha bólogatós kiskutyaként helyesel az ember. Ez a nadrág irreálisan drága volt, irreálisan vacak minőségben. Jóhogy nem hajtom affelé, hogy megvegye ha két mosás után szétmegy...

2015. okt. 10. 22:13
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerinted lett volna abból a nadrágból olyan, ami méretben jó lett volna rá, kényelmes lett volna neki?
2015. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hát ha ad esélyt annak, hogy szétnézzünk, biztosan találtunk volna valamit.
2015. okt. 10. 22:25
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdeztem, hanem konkrétan ebből a típusból. Azért az ember érzi, hogy mi jó neki és mi nem, senki nem akkora barom, hogy kényelmetlen, nem neki való fazonú ruhát hordjon. Tehát ha úgysem lett volna olyan ebből, amit kiszúrt, amit kényelmesnek érez, kétlem, hogy megvette volna.


Legközelebb vagy ne menj vele ruhát vásárolni, és intézze el maga, vagy próbálj diplomatikusabban viselkedni, mert a kérdésedből az jön le, hogy nem igazán voltál az, de ha ügyes vagy, elkerülheted a fölösleges vitát.

2015. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A tanácsot sem kötelező megfogadni. Mégiscsak ő fogja viselni.
2015. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kinek a pénzéből vettétek volna? Ő fizeti vagy te?
2015. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

De nem fogja tudni viselni, mert 2 mosás és szétjön...


Közös kasszán vagyunk, tehát közös pénz.

2015. okt. 10. 23:44
 18/25 anonim ***** válasza:
Mar bocs de szerintem ebben e helyzetben Te voltal a hisztis, igy csak visszakaptad.
2015. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltál, lett volna olyan, ami méretben stimmelt volna? Szerintem túlproblémázod ezt az egészet, és a lehető legrosszabb módot választottad a párod esetén a nemtetszésed kifejezésére, ebből lett a vita. Mi lesz, ha gyereked lesz és hisztizni kezd a boltban, mikor már unja a vásárlást?
2015. okt. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy milyen szándékkal mondtad, hanem hogy ez neki úgy jött le, hogy meg akarod mondani, mit csináljon. Ugyanúgy, ahogy a válaszolóknak is ez jön le, láthatóan. (Plusz a "legcsövesebb nadrág szar anyagból" nem épp jószándékú segítségről árulkodik.)

Ha fel akarja próbálni, hadd tegye! Utána még mindig meg lehet beszélni, hogy "hé drágám, szerintem ez drága, de keressünk hasonlót, mert tényleg jól áll, hm?"

Ez a szitu amit levágtál, kb. arra emlékeztet, amikor még anyámmal jártam vásárolni.

2015. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!