Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet leszokni a játszmáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leszokni a játszmázásról?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedem egy férfival,akaratlanul is kényszeres játszmákba kezdek,ez hisztizésig fajul.Már szégyellem magam emiatt,az okát is tudom...Van egy f.fi,aki komolyan érdekel,ismerkedünk,de elrontom a játszmázással megbántom vele.ellököm magamtól,v.foglalkozom vele,már hányok magamtól,mert ő nem ezt érdemli és sz.nék miatta megváltozni.Van hasonló tapasztalata vkinek?Hogy lehet ezt kiírtani magunkból végleg? 26/N
2015. okt. 11. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem szoktam játszmákat játszani, mindig magamat mutatom. Talán, ha igazán szerelmes leszel, nagyon fontos lesz neked a másik, az segíthet kimászni ebből és marad az őszinteség. Remélem sikerül :)
2015. okt. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

nem a játszmával van a baj,sőt a legtöbb nő ilyen vagy olyan formában csinálja.

azt tesztelitek vele,hogy meddig mehettek el a férfinél,mekkora a kontroll szintje.

egy engedékeny papucsállat simán tudja tolerálni ezt a fajta viselkedést egy normális férfi viszont túljár az eszeden,visszadobja neked az ilyen lasztikat és kinevet,beéget érte.

a gond,és igazából az életkorodból fakadóan gondolom hogy ez már gond,az lehet,hogy te kimondottan az ilyen málé udvarlókat preferálod,akik felett mentális hatalmad van.

az igazi férfiakat pedig jó messzire elkerülöd,mert pontosan tudod,hogy velük ilyesmit nem tudnál megtenni,nem tudnál uralkodni felettük és te nagyobb mértékben kényszerülnél alkalmazkodni amihez meg nincsen kedved,mert a komfort zónádból nem lépsz ki.

csak így meg előbb utóbb leragadsz egy bólogató jánosnál és rövid idő után boldogtalan leszel mellette,mert egy papucs férfit nem lehet tisztelni.

2015. okt. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
aki játszmázik, okkal teszi. Mmint vmiért űzi, illetve vhonnan jön, vhonnan tanulta. Ha az okot leredukálod, már tettél egy lépést.
2015. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,sokat segített,persze a játszmázás speciel nálam otthonról hozott példa,ebben nőttem fel..

a 2. választ különösen köszönöm,mert igaz,igen a választottam nem papucs,nem hagyja magát,úgyh. érte fel fogom adni a játszmákat.:-)

2015. okt. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!