Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A férfi családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A férfi családi körülménye nektek mennyire számít?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, h csont csórók és egy lavór vízben fürdenek 15en mint a cigányok.:D??!!

Hanem, hogy pl a családja elég fura:DJófejek meg minden de mégis furák:D!!????


Mert én a saját családomat elég furának találom pedig rengeteg párkapcsolatom volt és még nem tették szóvá:D!!??


Légyszíves csak normális válaszokat írjatok.Köszi


18F


2010. márc. 15. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

nyugi

kicsit mindenki furának tartja a családját, de ez csak azért van, mert a nap 24 órájában tudod mit csinálnak, mik a stikkjeik. de ezt más nem fogja látni

2010. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, az én expasimnak is nagyon fura volt a családja, pl időnként meztelenül mászkáltak a lakásban, meg más hülye dolgaik is voltak, de végülis nem zavart, mert a pasim normális volt, és amikor ott voltunk, akkor a család is visszafogta magát... Amúgy kedvesek voltak és szerettek, szóval nekem nem volt ezzel bajom.
2010. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én apám alkoholista, anyám meg vagy flörtöl a pasijaimmal, vagy leéget előttük.

Szóval én nem erőltetem a család dolgot. :D

Nem érdekel a pasim családja, a pasimmal járok, nem velük.

Én mindig tisztelettudóan viselkedem a családjával, akkor is ha furák. Nem foglalkoztat a dolog. Úgysem látom őket gyakran. Legalábbis én nem szeretem ha állandóan a családjával kell lennem, nem pedig vele.

2010. ápr. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én barátnőm apját már rég szájba vágtam volna már ha nem az lenne aki..tehát nem a bnőm apja lenne:D de mivel szeretem a barátnőm így elviselem...19/f
2010. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Falra mászok az anyósoméktól. Idegesitenek, herótom van tőlük, ilyen gyagyás család a világon nincs több... Mégis oda nősültem... Ez van... Szerencsére évente csak egyszer-kétszer jönnek el hozzánk...
2010. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, engem nem igazán érdekel:) Nekem pl. van egy kilenc éves öcsém, akinél megállapították a hiperaktivitást, és folyamatosan beéget, mert nem bír megülni a s.ggén, de a barátom elviseli, még játszani is szokott vele, pedig néha már látom az arcán, hogy kicsit sok a gyerek:D

És igazából az ő családja is elég fura... Az anyukája nagyon lassan beszél, mint aki be van gyógyszerezve:D, és állandóan a hörcsögüket kell keresni a lakásban, mert mindig kiszabadul valahogy, kb. ilyen fél délutános hajtóvadászatokat szoktunk tartanixD Szóval nálunk minden napra jut kb. valamilyen furaság... De már megszoktam, meg ha zavarna is, kibírnám, mert szeretem a barátom:)

17/L

2010. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A párom anyagilag elég instabil családban nőtt fel, viszont mikor eljutott addig hogy ő keresett magának akkor megváltoztatta a helyzetet. Én meg amúgyse a családjába szerettem bele, hanem a kedvesembe, szóval nálam nem oszt nem szoroz az ilyesmi.
2010. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért fontos,hogy nagyonnagy különbségek ne legyenek...nemcsak anyagiakban,hanem mentalitásban sem..

Az én barátom szülei is tök furcsák sokkal barátságosabbak meg viccesebbek mint az én szüleim akik tök komorak:D de azért bírom őket,dehát teljesen mások mint az én szüleim...

2010. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, h "fura"? Fura lehet sok minden... A te esetedben mi a "furaság"?
2010. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!