Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek lépni? Vagy maradjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek lépni? Vagy maradjak a megszokás híve?

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolatom van tudni kell 4 év alatt (munka miatt) párommal külön voltunk 2 évet hétvégente találkoztunk és ment vissza dolgozni. Elég sok mindent elnéztem más csajoknak irt kiderült azt mondta nem gondolta komolyan voltak lánybarátai karácsonykor 10 ezer fölötti értékben ajándék egyiket még tandemugrásra is befizette mert szülinapja volt én imádtam és elnéztem mindent. Fordult a kocka párom nem volt itthon most sincs össze ismerkedtem egy személlyel akivel boldog és vidám vagyok. Mielőtt ez megtörtént vettünk egy házat.

#szerelem #együttélés #boldogság-boldogtalanság
2015. okt. 12. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2015. okt. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne maradj megszokás miatt. úgy korrekt, ha bevállalod az egészet. Az meg egyáltalán nem biztos, hogy a párod megcsalt téged. Rendezzétek az anyagiakat is korrektül.
2015. okt. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Későn kapcsoltam mert amíg én oda voltam érte addig ő másfelé kacsingatott .. és most se vagyunk együtt mert a munka ... de azért szeretne babát és családot de nincs itt , hogy azt érezzem valóban ezt gondolja
2015. okt. 12. 01:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a hülyeség növesztene te már ülve nyalnád a holdat.
2015. okt. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ti ne szaporodjatok
2015. okt. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos,de szerintem ebben a kapcsolatban mindkét fél jól eltévedt. A boldogságot nem e mellett a férfi mellett találtad meg,hanem egy másiknál,ő meg nem akar a közeledben lenni,nem lehet h.is talált vkit? Akkor most miről beszélünk?
2015. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!