Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél? Lent

Figyelt kérdés

Lehet,hogy gyerekes kérdés,de nem tudom.

Az a gond, hogy az esetek 99százalékában én keresem csak a párom, jó pár hónapja vagyunk együtt,ő az elején keresett szinte csak.

Arra gondoltam hagyom,megnézem vajon így jelentkezik-e.

Jó ötlet?


Ti mennyiszer keresitek egymást, és melyikőtök többet?


2015. okt. 12. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,végülis jó ötlet! Legalább megtudod,mi a helyzet.


Naponta beszélünk telefonon,sms-en és találkozunk is.(még nem lakunk együtt)


Sajnos akivel keveset találkoztam,azzal is naponta beszéltünk telefonon-szóval ez még nem garancia semmire.

2015. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképp megér, legalább tisztában leszel azzal, hogy mikor kezd el hiányozni neki a veled való kommunikáció.

Mi kb fele-fele arányban keressük egymást, napi szinten persze, két-háromszor mindenképp beszélünk telefonon hetente, változó, milyen gyakran látjuk egymást(távkapcsolat),de akkor 2-3 napot együtt töltünk. Viszont nem telil el úgy nap, hogy ne beszélnénk.

2015. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk sem telt még el, de szerintem csak azért mert egy idő után meguntam és kerestem.
2015. okt. 12. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hány évesek vagytok?


Egyébként szerintem az a normális, ha nem kell ilyeneken gondolkodni, ki írjon előbb a másiknak, hanem "magától jön", mikor épp ki ragad először telefont (billentyűzetet). Már reggel írunk a másiknak egy üzenetet, (ha nem aludtunk együtt), jó reggelt, hogy vagy, stb. Aztán nap közben pár üzenet, majd általában délután/este találkozunk.

2015. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!