Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha évekig iszonyúa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha évekig iszonyúan belé voltál zúgva egy férfiba, de ő rád sem hederített, majd lefogysz, megnöveszted a hajad, csinosan öltözködsz és hirtelen elkezdene udvarolni?

Figyelt kérdés
A személyiség nem változik meg, sőt, kicsit egoistább a csaj, mert tudja, hogy jól néz ki, tehát a személyiség még a negatív irányba billent volna egy kicsit.
2015. ápr. 12. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Leszarnám.
2015. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy kicsit szórakoznék vele, aztán otthagynám és nevetnék rajta. A bosszú a legszebb dolog.
2015. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bosszúálló, sem haragos típus, de magasról tennék rá.
2015. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2es jól leírta:BOSSZÚ.

Mondjuk max csókig mennék el aztán egy jó szöveggel elküldeném

2015. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

szerintem ebben semmi gáz nincs. a külső ugyanoylan fontos, mint a belső. amúgy biztos, hogy változott a szeméylsiége

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem fog lefogyni ha ugyanolyan személyiségű, mint régen. Szerintem te az egoistát összetéveszted az öntudatossággal

Irigy vagy és gyenge az akaraterőd, hogy te is foglalkozz a testeddel.

Mindenki elméletileg olyat érdemel, amilyen magával

2015. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
#4: én nem mennék el a csókig, hanem konkrétan egy centivel megállnék előtte, aztán elmondanám, miért tartom felszínesnek, és elküldeném...
2015. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha bele vagyok zúgva, akkor megnézném mi lehet a dologból.


Egyébként olyan nincs, hogy ilyen külső változások mellett, ne lenne jelentős belső változás is. Mert a fogyás egy dolog, de kövéren is lehet jól kinézni.Szóval, ha korábban nem érdekelte a haja, meg a ruhái, akkor most mégis miért?


Lehet, hogy a pasi nem olyan felszínes, mint amit a kérdés sugall, pusztán minden érdeklődést le tud nullázni, ha a másik fél nem fogadja el önmagát.

2015. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha arról lenne szó, hogy egyszer-kétszer összefutottunk valami buliban, de ő nem vette észre a lányt, más lenne az egész. De ha évekig esélyt sem adott, akkor hagynám a fenébe. Mert hogy első látásra nem tetszik valaki egy dolog, de attól még idővel megfoghat a személyisége olyan szinten, hogy érdekeljen. Nem a levegőbe beszélek, ez saját tapasztalat.

Itt nem egy-két találkozásról van szó, hanem évek teltek el, évek alatt erre lett volna idő.

Ráadásul ha a lány alapból hízásra hajlamos, ki tudja, meddig tudja tartani az alakját? Lehet, visszahízik. Ha nem is olyan mértékben, akkor csak pár kilót szed fel. De bármi miatt változhat a külső átmenetileg.


Tudom, nem divatos a felfogásom, de én akkor is azt mondom, hogy ha valakit olyan szinte befolyásol a külső, hogy annak a változásától teljességben függővé teszi, hogy elfogadja-e társnak a másikat, akkor azzal tartós párkapcsolatot létesíteni iszonyatos nagy hiba és butaság! Ez szintén saját tapasztalat.


Más persze, ha mindketten csak szórakozni akarnak.

2015. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Missi_Key ***** válasza:

most én nem hederítenék rá..volt esélye elbaszta..így járt...

gondolj bele ha teszem azt össze is jönnétek, és házasság+gyerek..terhesség alatt akkor megint elhagyna mert meghíztál?

2015. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szomorú, vagy nem, de legyünk őszinték...senki nem járna neki nem tetsző testű emberrel. én se jönnék össze szívesen egy kövér, magával nem törődő pasival alapesetben, hisz nem vonzana a külseje.
2015. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!