Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik az a férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az a férfi, akinek nem jelentek emberileg semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megszerettem valakit. Miután rájöttem, hogy csak megdönteni akar (bocsánat az ízléstelen megfogalmazásért) eltávolodtunk egymástól. Baráti kapcsolatnak hittem, szerettem a társaságát.Az utóbbi időben azonban egyre jobban hiányzik. Sokat gondolkodom azon, hogy vajon én hiányzom-e neki legalább egy parányit? Elszomorít, hogy ezek szerint ő egy kicsit sem szeretett engem, mint ember.



A férfi 30, én pedig 23.



2015. okt. 12. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvass személyiségfejlesztő könyveket, növeszd az önbizalmadat, önérzetedet. Keress új barátokat.
2015. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Érdekel az önismeret. Sok ilyen jellegű könyvet olvasok mostanában. Kiegyensúlyozottabb is lettem, általuk sokat tanultam önmagamról is.


Ebben az emberben nagyot csalódtam, taszított a jelenléte a történtek után, és magamra is haragudtam a naivitásom miatt, ugyanakkor újabban elkezdett hiányozni, és szeretet érzek iránta, mert valahol viszont jó embernek tartom. Hiányzik.

2015. okt. 12. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ékes példája, hogy a beképzelt, lenéző bunkó "férfiak" a mai nők álompasija.
2015. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 omba ***** válasza:
"vajon én hiányzom-e neki legalább egy parányit? " - hát nemigen... de ezt te is tudod.
2015. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tévedsz, mert egyáltalán nem lekezelő és bunkó az illető, csupán félreértelmeztük egymás szándékait. Ezek után viszont nem tudom, hogyan viszonyuljak hozzá, mert mint embert nagyon megszerettem, de lehet hagyom a fenébe az egészet és közömbössé válok. Férfi nő között talán sosem lesz barátság.
2015. okt. 14. 11:02
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
De lehet. Csak nem olyan partnerrel, aki eleve ilyen szándékkal közelít a másikhoz.
2015. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meglehet, de én azt nem tudhattam, abszolút barátinak tűnt a közeledés. Nap mint nap találkozunk, hiszen egy a munkahelyünk, ráadásul ő családos ember..emiatt sem gondoltam volna. Valószínű túl naiv voltam, de tanultam az esetből. Szóval ezek után hímekkel távolságtartóbb leszek az biztos..
2015. okt. 14. 12:25
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Pont ez az utolsó mondatod a butaság. Egy rossz élmény miatt nem kell általánosítani. Nem minden hím ilyen. Jobban kell szűrni a barátokat, nem pedig falat húzni magad köré.
2015. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
35%
Egyrészt azért hiányzik újra, mert sok ilyen könyvet olvastál és rájöttél, hogy a pozitív érzelmeknek nagyobb hatása van, mint a negatívoknak. Azt nem igazán értem, hogy miért akarod őt újra, ha tudod, hogy számára közömbös vagy, nem látom értelmét. Miért kell leragadni egy ilyen embernél, mikor annyian lesznek még, akik majd emberszámba vesznek? Utolsó mondatod ez: "Elszomorít, hogy ezek szerint ő egy kicsit sem szeretett engem, mint ember."-ez mindent elmond. A dolognak innentől kezdve semmi esélye szerintem, de ha kell tipp, akkor írj priviben.
2015. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem mint férfi hiányzik, hanem mint ember. A társasága, a személye..
2015. okt. 25. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!