Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas, családos férfi szeretőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, családos férfi szeretője lettem, és terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Beleestem egy hatalmas hibába, bele szerettem egy házas emberbe. Ő kezdett ki velem ( nagy a korkülönbség köztünk, 15 év) azt mondta nem jó a házassága, válni akar, én hittem neki, és vártam rá, mert szeretem őt, most is pedig tudom, hogy átvert. De a felesége megtudta, mi van köztünk, (sosem tartottuk titokban) ő most harcol a férjéért, és fenyegeti, ahogy engem is, bár szerelem nincs köztünk, a feleség is megcsalta, nem egyszer. Most viszont kiderült, terhes vagyok. A férfi először kiakadt,most azt mondja mellettem áll. Nem szeretném elvetetni a babát, de nem tudom mit csináljak, az apa nem mond le a gyerekről, de én nyugodt életet szeretnék neki, így is elég hogy egy ilyen dologból kell születnie, de nem akarom hogy bántsák amiatt, hogy az anyja ilyen naiv volt. Mit tennétek a helyemben?

2015. okt. 11. 20:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Az apjától nem tudod eltiltani, ha kívánja tartani a gyerekkel a kapcsolatot, joga van hozzá! Minden bizonnyal kérni is fogja a láthatást és/vagy közös felügyeletet a gyerek felett.

Emiatt, hogy házasságon kívül született manapság már senkit nem bélyegeznek meg, rengeteg ilyen van...

Max. egy nagyon kis faluban lehet ez téma, de minden csoda 3 napig tart.

2015. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Akár az apjával akár nélküle neveled föl, nem te leszel sem az első sem az utolsó. Fel a fejjel !!!35f
2015. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Hűha jó nagy lesz a család :)
2015. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Az apa nem mondhat le ilyen nincs

De ki az a buta aki nem vedekezik NOS szeretovel komolyan erhetetlen

2015. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem írtad az életkorodat. Megvannak az ahhoz szükséges körülményeid és anyagi háttered, hogy fel tudod nevelni egyedül a gyereketeket?


"de nem tudom mit csináljak, az apa nem mond le a gyerekről"


Jogilag kizárólag akkor mondhat le valaki a gyerekéről, ha valaki más örökbe fogadja, hiszen ellenkező esetben a gyerek alapvető joga sérülne. (A példa kedvéért egy egyedülálló anya által nevelt gyereket örökbe fogadhatja a nő későbbi férje, - feltéve, hogy a vér szerinti apa lemond róla - ami azért nem túl gyakori, mert ez komoly felelősség és hosszú távra vállalt elkötelezettség egy másik férfi vér szerinti gyermekéért, ami egy esetleges szakítás, válás után sem szűnik meg.)


Feltételezem, hogy te úgy érthetted, hogy a szeretőd "nem mond le a gyerekről", hogy elismeri az apaságot és az azzal járó kötelességeket (vagyis nem neked kell majd a tartásdíj érdekében bírósági úton apasági keresetet indítanod), illetve szeretné az apasággal járó jogokat (pl. a kapcsolattartáshoz való jog).


Megértem, hogy nyugodt életet szeretnél a kisbabádnak, de sem az apát sem foszthatod meg a jogaitól, sem a saját gyerekedet attól a jogától, hogy ismerje az édesapját és tarthassa vele a kapcsolatot. Az pedig már a ti feladatok felnőtt, felelősségtudó emberként, hogy a gyakorlatban olyan működő megoldást találjatok, ami legjobban szolgálja mindenki érdekeit.


Naivnak tényleg naiv voltál, sok más nővel együtt, aki hisz abban, hogy az ilyen férfi tényleg komolyan gondolja, hogy válni akar, de az szerintem becsülendő, hogy ha tudod, akkor felneveled a gyerekedet, még ha nehezebb is, mint amikor a szülők együtt élnek. De ha belegondolsz, sajnos rengeteg szülő neveli akár már pár éves korától egyedül a gyerekét szakítás, válás miatt.


Nem tudom, milyen jellegű bántásra gondoltál, de szerintem kicsit is értelmes emberek semmilyen formában nem bántanak amiatt gyereket, hogy nem házasságban vagy párkapcsolatban élő szülőktől született, és nem viszonyulnak hozzájuk máshogy, mivel tudják, hogy a gyerek nem tehet róla, hogy milyen körülmények között fogant meg és született meg.


A szeretődnek vannak kiskorú gyerekei? Ez az oka esetleg annak, hogy annak ellenére nem akar válni, hogy kölcsönösen hűtlenek egymáshoz?

2015. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Igen, vannak kiskorú gyermekei.

En 22 eves vagyok.

2015. okt. 11. 21:26
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

22 evesen egy oreg NOS csalasos pasi szeretoje lettel es nem vedekeztel ?

Nem talaltal korodhoz illo szabad ferfit hol elsz eszaki sarkon hogy nincs szabad pasi ?

2015. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem védekeztél?
2015. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%
Akaszd fel magad...b@ családos emberrel.Szégyelld magad...Sírjá van rá okod!
2015. okt. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt szabad megkérdezni, hogy édesapáddal milyen volt a viszonyod? Szüleid hogyan jöttek ki egymással? Testvéri, rokoni kapcsolatok mennyire vannak rendben?


Azért faggatózom ennyire, mert hátha tudok valami S.O.S. megoldást javasolni ebben a helyzetben Számodra. Persze nem erőszakolom, csak ha elfogadod...


Ui: ha gondolod - és számodra is könnyebb lenne - nyugodtan írhatsz privit!


Üdv: 41/N

2015. okt. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!