Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem majdnem szex nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem majdnem szex nélkül egy tartós párkapcsolatban. Van, aki megérti ezt?

Figyelt kérdés
Van itt olyan ember, aki már legalább 10 éve együtt van a párjával, szeretetben, szerelemben, de már nem nagyon izgatja fel a párja (esetleg vice versa)? Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egyáltalán nem, de már nem olyan gyakoriak vagy hevesek a szeretkezések. És mindkét fél jól érzi magát a kapcsolatban. Légyszi kíméljetek meg az olyan sablonoktól, hogy "nincs szerelem szex nélkül",mert ezt már ezerszer hallottuk, olvastuk. A címben érintett emberek véleménye érdekelne leginkább. Köszönöm!
2010. márc. 16. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nem fogsz túl sok választ kapni...
2010. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem számítok sok válaszra:)
2010. márc. 16. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj persze. Főleg ha már vannak gyerekek kicsit elhasasodott a férj kicsit elhizott a feleség. Csökken a libidó persze. Ettől szeretik egymást csak már nem olyan nekik a sex mint hajdanán.
2010. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha Nektek így jó akkor miért tetted fel a kérdést?!
2010. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

Szerintem ha szeretitek egymást, és jó így nektek, akkor semmi probléma nincs vele.

2010. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekünk jó, de azért érdekel, vannak-e mások is így. Ha nincsenek ilyenek, az se változtat semmin.

Utolsónak: köszi:)

Nem vagyunk még hasasok, csak más nem kell, a szex meg hátrébb került a prioritások listáján.

2010. márc. 16. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőtöknek jó így, akkor hol a probléma?

Nem kell senki elvárásának megfeleljetek, csak egymásénak. Az a természetes, hogy idővel változik a kapcsolat, változnak a prioritások.

2010. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy azonosak legyenek mindkettőtök elvárásai a másikkal szemben. Az teljesen lényegtelen, hogy más emberek hogyan élnek, milyen a párkapcsolatuk.:)
2010. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!