Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már veletek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek hasonló dolog?

Figyelt kérdés

szoval ha kidobtátok a barátnőtöket, azzal az indokkal hogy már nem szeretitek(bármilyen ok miatt-kihült érzelmek stb.) akkor utána előfordulhat az hogy esetleg visszajönnek az érzések, és rádöbbentek hogy mégis Ő kell nektek? :)

lányok is irhatnak ha volt hasonló.. :)

köszönöm előre is :-)


2010. márc. 16. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne reménkedj, tedd túl magad rajta...
2010. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát velem nem volt ilyen, de szakított velem volt barátom, azt mondta úgy érezte érez valamit, de mégsem és vége lett.Ezután mindig keresett a tekintetével és örökké figyelt, szóval lehet hogy meg gondolta volna magát de nem szólt semmit. Jobb is mert csak felidegesített volna, így is idegesítő volt.

L18

2010. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
siman...bocs, en lany vagyok, de van tapasztalatom ezen a teren...par honapja, a pasim dobott, mert azt mondta, ugy erzi, hogy reszerol vege a szerelemnek, csak kotodest erez, szerelmet nem....mondta, hogy o meg nem akar szakitani, de en jobbnak lattam kiadni az utjat...hogy egyikunk se szenvedjen sokat....aztan masnap mondta, hogy egy nagy bunko volt, es el kellett veszitsen ahhoz, hogy rajojjon, hogy mennyire szeret...azota nagyon jol megvagyunk...szoval, szerintem van ilyen:)...remelem tudtam segiteni:)
2010. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat... :) jöhetnek még :))

nem tudom,hogy beleéljem-e magam abba, hogy mi valaha újra együtt.... :(

2010. márc. 16. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, reggel szakítottunk, de estére ismét összejöttünk ez 1,5 éve volt és azóta is együtt vagyunk, azaz 1 napot sem bírtunk ki a másik nélkül tudván, hogy nincs többé. De az előtte való kapcsolatom ami volt az véget ért és nem jöttünk újra össze....
2010. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalat hogy ha valaminek egyszer vége lett nem érdemes újra belemenni -

22F

2010. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen. ilyenkor jön az, hogy megnyugtatom magam, hogy valamiért végetvetettem a dolognak.. és nincs értelme agyalni azon, h mi lenne ha ujra találkoznánk.. bár vannak kivételes estek, amikor mondjuk külső körülmény miatt lesz vége, és később a 2 ember ujraösszetalálkozik... de ez ritka.
2010. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem van ilyen. Egyszer nagyon csúnyám összevesztem barátnőmmel akivel akkor már 1 éve voltunk együtt..(szakítottunk)1 hónapot kellett kibírnom nélküle de már a 2. napon kínszenvedés volt...annyi sms-t írtam hogy neki hogy telefonszámlám egy átlagos telefonszámla 3x-osa lett. Ez persze idegesítette őt mert egyfolytába csögött a telefonja :D mikor visszafogadott megbeszéltünk ezt az 1 hónapot és nevetve mondta hogy már a 2. napon tudta hogy újre együtt leszünk( de ehez tudnod kell mit érez a másik mert ha túlzásba viszed akkor rossz vége is lehet...Azóta is együttvagyunk immár 3. éve és nagyon szeretjük egymást...Én akkor (ezt nem szégyenlem) sírtam a telefonba hogy szeretem és hogy bocsásson meg. Most nekem nagyon úgy néz ki hogy ő az igazi és mikor meglátod mennyi idős vagyok csodálkozni fogsz :)


20/F

2010. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!