Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokak szerint a megcsalás jót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokak szerint a megcsalás jót tesz a párkapcsolatnak. Miért?

Figyelt kérdés
Ha szereted és tiszteled a párod, nem csalod meg akkor sem, ha alább hagyott a tűz, mert úgy gondolod, hogy számodra sokkal többet jelent egy görbe esténél, egy pillanatnyi élvezetnél. Ha ez az érzés nincs meg benned, akkor egyszerűbb a szakítás, és nem kell hazugságban élni. Nem is értem, hogy tud valaki gond nélkül a másik szemébe nézni így.
2015. okt. 15. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor már egyszerűbb lenne az általam felvázolt "valaki akivel élek és megosztom napjaim és valaki akivel szexelek" minta de ezért máglyahalált szoktak javasolni.
2015. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivel kezd divat lenni a bdsm ezért sok 30feletti nő szolgákat tart,evvel dobja fel magát és még a társát se csalja meg...
2015. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert könnyebb kitalálni egy hihetőnek tűnő (de valójában ócska) frázist, mint őszintén nekifogni és helyretenni a nem működő dolgokat.
2015. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező tuti fiatal vagy még és nincsen családod...Addig kár magyarázni...
2015. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. De valószínűleg úgy értik, hogy ha megcsalja egyik a másikat, akkor veszik észre mennyit jelentenek a másiknak, azaz ha félnek elveszíteni egymást, akkor ott még vannak érzelmek. Ettől függetlenül undorító dolognak tartom a megcsalást, és gáz hogy egy 3. fél kell ahhoz hogy egy párkapcsolatot feltüzeljen.
2015. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleve az állítás hamis.

Gondolj bele: lerombolod a bizalmat, lerombolod a rólad kialakított képet a társadban. Ez valóban jót tesz? Kétlem.

2015. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os ott ahol lehozom a csillagokat is az égről neki és teljesen az övé vagyok mégis megcsal igazad van. De ha már tojok rá, ritkán akarok szexelni, mindig más dolog jobban érdekel és megcsal akkor intő jel, hogy nem jól csinálok valamit és ha van eszem akkor össze szedem magam és utána ezerrel vele fogok törődni csak... Szóval nem minden fekete meg fehér... De 35 évig én is más szemmel láttam a világot, változik az ember nézőpontja néha.
2015. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez maximum abban az esetben tehet jót, ha az egyik fél megcsalja a másikat, és ezáltal rájön valamire.

Volt problémájuk, de nem tudta mi az, vagy nem gondolta, hogy idáig fajulhatna. Rájön, hogy nem akarja elveszíteni a párját, mindent megtesz azért, hogy ezt jóvá tegye saját magának. Mindezt persze úgy, hogy a másik nem tud róla. Ilyen értelemben jót tehet a kapcsolattal, de azért ezt sem úgy képzelném el, hogy na akkor én holnap lefekszem xy-nal és utána a kapcsolatom is varázsütésre helyrejön.


Azt nehezen tudom elképzelni, hogy ez jót tehet úgy, hogy a másik fél is megtudja a dolgot.. Hiszen akárhogy nézzük, jogosan érezheti magát becsapva, elárulva, még akkor is, ha ludas abban ahol a kapcsolat tart.

Ott a bizalom megtört és nem egyszerű visszaszerezni.


Nehéz kérdések ezek egyébként. Én nem biztos, hogy egyből dobbantanék ha megcsalna a párom. Persze az is más, ha valakit fél év után, vagy 20 év után 3 gyerekkel a hátuk mögött csalnak meg.


Ha már régóta házasok lennénk és párom félremegy egyszeri alkalommal, nem folytat viszonyt, nem csinál belőlem hülyét, és szánja bánja, akkor nem akarok róla tudni. Hozzám jött haza, velem akar lenni, eldöntötte ezt magában és kész. Feleslegesen ne okozzon nekem fájdalmat. Ugyanakkor lehet ő rájön ezáltal, hogy hogyan tehetné jobbá a kapcsolatunkat..újra figyel rám, újra tenni akar ezért, stb, stb, és próbálja jobbá tenni, hiszen mellettem döntött.


Én így vélekedek erről.

2015. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!