Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azóta "tiszta lapot" kezdtünk, de engem idegesít a dolog. volt egy olyan hónap mikor elég sok probléma volt köztünk. ez egy fiúval kezdött aki a barátnőm ELVILEG volt munkatársa. elkezdtek beszélgetni facebookon, és elég sok olyan dolog volt ami idegesített. a gyerek meghívta kávéra a munkahelyen, fagyit vett neki, elég jól elvoltak. egyszer csak írtam a gyereknek, és azóta semmi beszélgetést nem láttam facebook-on, viszont egyik nap viberen jött egy üzenete amit nem akart megmutatni, és olyanokat vágott hozzám hogy neki miért nem lehet magán élete?!. (mivel gondolta együtt élünk, mindent megbeszélünk..) kiszaladt a wc-re, és az üzenetet azóta sem láttam. szóval valami volt a hátam mögött.. azt össze vesztünk elköltözött 1 napra, másnap vissza jött, és azóta tiszta lappal kezdtünk mindent, de nem tudok benne bízni úgy mint ezelőtt. lassan egy éve vagyunk együtt.

ez alatt az egy hónap alatt mikor egy a gyerek a képbe volt, volt 3 alkalom mikor a barátnőm szex közbe/előtt egyáltalán nem lett nedves. (nem izgult fel rám..) mikor pedig rákérdeztem hogy van e valami amit nem mond el nekem, ideges lett, és nekem támadt minden féle dologgal. (mint mikor egy állatot sarokba szorítunk..) szóval szerintem megcsalt. vélemények, tippek, ötletek?



2015. okt. 12. 09:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem kerdezd meg a baratnod tapintatosan,hogy taplal-e erzelmeket az irant a ferfi irant. Ha korrekt a baratnod oszinte lesz veled ha hazudik az ugyis eszre veszed majd.

18/L

2015. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
most egyik éjszaka megszerzem a viber jelszavát, és pár napig nézem kivel mit beszélget. (tudom hogy nem szép dolog stb stb... de ahhoz hogy bízzak benne, tudnom kell hogy mit csinál a hátam mögött (mert a fb-jába be tudok lépni akárhol vagyok, viberbe nem, ás ő ezt kihasználja))
2015. okt. 12. 10:01
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Van itt már minden, nyomozgatás, találgatás, célozgatás, egymás okolása, stb. Mi lenne, ha végre nyíltan beszélgetni is megpróbálnátok.

Nyílt, egyenes kérdések:

- Volt köztetek valami?

- Mit érzel iránta?

- Mit érzel irántam?

stb.


Nem gondolod, hogy erre lenne szükség ahelyett, hogy a nedvesedése alapján próbálod megfejteni, hogy van-e szeretője melletted? Nevetséges-

2015. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

"(mivel gondolta együtt élünk, mindent megbeszélünk..)"


Akkor próbáld meg megbeszélni.

2015. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%

Mi értelme van nyomoznod? Ha napokig nem fog történni semmi, akkor leállsz és 100% bizalmat szavazol neki? Nem fogsz. Ha meg lesz valami, akkor jobb lesz, mert bizonyítékod van? Nem érzed át, hogy mennyire nagyon szánalmas vagy?


Ha nem adsz neki bizalmat, hagyd el! Az, hogy van-e bizonyítékod vagy sem, részletkérdés. A kapcsolatotokat akkor is tönkre fogod ezzel tenni, ha soha nem csalna meg. Személy szerint én akkor is kivágnálak, ha megtudnám, hogy nyomozol utánam, ha amúgy semmi tervem nem lenne megcsalni. Nem bírom az érzelmileg instabil, önbizalomhiányos, infantilis "férfiakat". N32

2015. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

én a barátnőmbe olyan szinten bíztam 9 hónapig, hogy elengedtem hétvégén diszkóba, bárhova. de egy hónap alatt ez a sok sz*r miatt annyira megromlott a dolog, hogy az hihetetlen. pár dolog, amiből nekem lejött hogy nem őszinte hozzám.

"-Ha sokat cseng a telefonja, de nem veszi fel, amikor veled van, és ezért inkább lenémítja, az nem jó jel."

"-Ha túlságosan titkolja az e-mailjeit,"

"-Hirtelen mindenben hibát talál, amit csak teszel, vagy nem teszel, vagy ahogy kinézel, amit gondolsz, és amit szeretnél? Tutira vaj van a füle mögött"

"-Amikor egyszer csak megváltoznak a tervek, és te valahogy már nem szerepelsz bennük - munkára vagy szakmai elfoglaltságra, esetleg"

itt van pár dolog.. ez nálunk mind jelen volt egy hónap alatt. és 2x ültünk le megbeszélni, mind a kétszer azt mondta amit hallani akartam (nem csaltalak meg, szeretlek, és teljesen boldog vagyok veled..)

2015. okt. 12. 10:09
 7/39 anonim ***** válasza:
66%

Miért, mégis mit kellett volna mondania, ha ez az igazság?


Honnan szedted ezt a listát ezzel a sok sületlenséggel?


Mi az, hogy "elengedted" diszkóba? Tudtad, hogy nem kutyád van, hanem barátnőd?


Summa: te beteg vagy! Komolyan mondom!

2015. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
hidd el elég sokan nem engedik el egyedül a párjukat bulizni.. lehet te/ti mások vagytok, de én úgy vagyok vele hogy egy buliba történik a legtöbb megcsalás (isznak, jól érzik magukat, jön egy pasi, elvannak, és valami történik) (mielőtt ebbe is bele kötsz, rengeteg ilyen dologról hallottam a baráti körömből.) és hozzá teszem ő nem engedett el engem egyedül bulizni, csak ha jött velem.
2015. okt. 12. 10:17
 9/39 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, mi az a Viber és mire jó, de amikor én a párom tudta nélkül akartam valakivel trécselni, a "játszós" facebook profilomat használtam, amiről csak én tudtam. Csak szólok....



Amúgy ha most így állsz bizalom ügyében, ez csak egyre rosszabb lesz. Vagy teljesen megmérgezed a kapcsolatotokat, és végül ő hagy ott téged, mert már nem bírja az állandó alaptalan gyanúsítgatást, vagy tényleg belekergeted egy harmadik karjába.

Addig nem fogsz nyugodni, míg önigazolást nem találsz (vagy vélsz találni).

2015. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. Én olyan kapcsolatban élek, ahol nem kell magyarázkodnom. Feltétlen bizalmat szavaztunk egymásnak, és nem kell félnem attól, hogy részeg lesz, hogy rámászik másra, és hazudik nekem róla. Elhiszem, hogy a környezetedben egyetlen épkézláb normális kapcsolat sincs, nem ritka az ilyen. De nem lehet cél az, hogy olyan emberrel szenvedjük végig az életünket, akiben nem bízunk meg.
2015. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!