Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Nagyon nehéz!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Nagyon nehéz!

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok párom 25. 2 éve vagyunk együtt, nekem ő volt az első férfi az életemben nagyon szeretem, és nagyon sok mindenen mentünk keresztül dacára a két évnek. Nos mondhatni helyrejöttünk albérletbe költöztünk amugy kb az elejétől fogva együtt lakunk. Szoval elköltöztünk teherbe estem 4 hónapos vagyok már volt egy abortuszom... sokat tudnék irni a problémákról de most egy konkrétat irok le... szoval nekem az orvosom vidéken van messze onnan ahonnan lakunk... egy két három napig szoktam lent lenni mert időpont stb,,, tehát a vizsgálatok miatt...mostmár visszajöttem de mielött visszajöttem facebookon és telon beszéltünk...majd észrevettem hogy nemsokat beszélünk mert dolgozik és megy aludni stbb..mondom oké persze! majd jön egy olyan üzi hogy ne gyere vissza mert ugyse szeretsz meg mindig elmész napokra meg iylenek..mondom mi ez?? felhivtam...és kajak le akart rázni majd valahogy végülis kibékültünk vissza is tudtam jönni másnap. de este szokott hazajönni ugyhogy vártam nagyon. de a munkatársa bejött hozzánk m ert együtt jönnek haza mindig.h. mindjárt jön a párom is csak kicsit rosszul van odakint ne aggodjak pár perc. erre kimegyek és tudtam hogy a szomszéd csajjal beszélget...a sötétben mikor meglátott a csaj elment gyorsan majd mikor megkérdeztem mi volt ez akkor a válasz csak annyi hogy megilyesztetted és csak beszélgettünk... de mondom minek? és kiabált mert mondom mivan össze akarsz vele jönni ?? hát na mindegy hazajöttünk és mivel megivot 3 sört amugy nem szokott!! szoval elkezdett sirni nekem hogy nem lehetünk együtt mert olyat tett amit nem kellett volna majd az ujonan készült ultrahang fotot puszilgatva sirt tovább...nem mondta meg miért volt ez az egész ..egész héten igy keltem s feküdtem hogy mi lehet ez? sejtettem hogy van valakilye.... és szombaton jön egy sms hogy te szemét bezzeg akkor éjszaka jo voltam neked mi? meg a facebook ján is irt neki a nő egy héttel korábban... ugy hogy vele éjszaka dumálgatott kint...engem meg fáradságra hivatkozva lerázott

na megkérdeztem mi ez? kiborultam még neki állt fejjebb nagyon összevesztünk tényleg ugy is volt hogy itt hagyom mert még ő vágott a fejemhez olyanokat hogy mert nem foglalkozom vele meg milyen más lettem ...nemigaz csak kicsit valoban érzékenyebb vagyok miota babát várok... na végülis igy telt a hétvége a szomszédcsaj irt enkem hogy nem volt köztük semmi bár tudta h. gyereket várunk és nem akar semmit a páromtol bár kiakadt és lehordta mindennek hogy miért nincs vele a párom...ja ... és a párocskám ugy szedte fel h. melorol dumáltak és hogy mi már nem leszünk együt meg hogy én elköltöztem.... pfff.... nos kibékültünk tegnap na de nemtudok még ugy ránézni ahogy azelött nagyon bosszuállo és nagyon nagyon haragtarto tudok lenni sajnos aki rosszat tesz velem és sokáig bennem vannak ezek a dolgok a nő dolgai mert már volt de nem igy hogy engem dobni akart volna... főleg terhesen....kitalálva hogy nem tőlle van a gyerek... abszuld!! nos ti mit tennétek?



2015. okt. 12. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnám a következő éveimet a fentiekhez hasonlóan leélni.
2015. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen tudom az eszemmel tudom mit kellene tennem.... és jobb is lenne ha ugy döntenék ahogy igazábol gondolom...de vagy adok még egy esélyt a dolognak vagy igy hagyom és új életet kezdek nélküle..és az én és az ő hibájából fog a kicsim apa nélkül felnőni.... nemtudom mit tegyek . azért irtam ki ide mert el vagyok veszve kicsit
2015. okt. 12. 08:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jövőt jósolok a kapcsolatotoknak. A párod egy genyó alak, és szerintem még most hagyd ott. Nem voltak korábban jelei, hogy nem a megfelelő ember mellett vagy? A gyereket terveztétek?
2015. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt találhatsz mást, aki tudja majd a gyereket apjaként szeretni, másrészt a gyereknek legalább annyit árt, ha egy olyan családba születik bele, ahol a szülők közt komoly ellentétek vannak és lesznek is feltehetően. Amúgy szerintem kódolva van, hogy szétmentek, csak a mikor a kérdés.
2015. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
őszintén?? ezelött a volt nőivel kavart ...kettővel talizott is..csak rájöttem a facebook jelszavára ugyhogy lebukott...magyarázat? csak hülyülök cimmel. a kicsi nem volt tervezve. csak azért nemtudok mit tenni ..mert mi van ha ezt más is megteszi velem? és akkor annak eltűröm? akkor inkább neki és nem megyek száz pasihoz...
2015. okt. 12. 08:53
 6/10 A kérdező kommentje:
hülye gondolkodás lehet de annyi mindent látok magam körül...nemtudom mi az igazság és mi a hazugság a pasiknál...
2015. okt. 12. 08:54
 7/10 A kérdező kommentje:
igen...várható a dolog mármint hogy szétmegyünk... csak egyett várok még és nekem elég volt..igazából nem félek az egyedül léttől csak a kicsim a fontos...de szeretem is...de már sokat csalódtam benne rengeteget!!! szeretem de nem ugy mint az elején hogy mindent megtettem érte...
2015. okt. 12. 08:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben már most költöznék...

szenvedhetsz tovább mellette, de a gyerek miatt nem éri meg, ez sem neki sem neked nem lenne jó!


22F

2015. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy borúsan látod a helyzetet, mivel csúnyán megégetted magad. De hidd el, sok normális férfi van! Csak minél többet vársz, annál több kel el belőlük.

Te egy paraszttal akadtál össze, de ez ne szegje kedved!

2015. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

öööö..szerintem van egy kis baj ezzel a "világnézettel"


" mert mi van ha ezt más is megteszi velem? és akkor annak eltűröm? akkor inkább neki és nem megyek száz pasihoz.. "


Nem is kell 100hoz egyértelmű de hidd el nem mindenki ilyen! Azért ez beláthadnád...lépj amint tudsz!!!

2015. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!