Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kiment külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kiment külföldre dolgozni mert itt nem talált munkát. Ennek már lassan három hete. Az mennyire normális hogy csak kb. hetente egyszer ír facebookon és más életjelet nem ad magáról? Kezdjek készülni a szakításra vagy van még remény?

Figyelt kérdés
Mielőtt kiment azt mondta szeret meg hogy nem szívesen hagy itt és hogy azt szeretné hogy én legyek a gyerekei anyja majd, igaz akkor kicsit spicces volt és szeretkezés közben mondta.Mikor utólag rákérdeztem másnap azt mondta hogy igazat mondott.Ő 25 éves én 35.

2015. okt. 15. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

szegénykém


a külföldi beilleszkedés 24 órás meló. légy türelmes és menj utána ha tudsz:)

2015. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne légy már naiv!Nem normális hogy nem keres csak 1 héten egyszer,ezek szerint nem vagy olyan fontos számára mint ahogyan előadtta.Kamuzot a pasi!Mennyi ideje vagyok együtt?
2015. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Három hónapja vagyunk együtt.Egyre nehezeben bírom ezt a helyzetet a bizonytalanságot hogy most mi lesz...
2015. okt. 15. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Hónap? csak? Lehet újra kell értékelned egy két dolgot..de miért nem tartottál vele???
2015. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

35 évesen lehetne több eszed, már bocsánat. 3 hónap szinte semmi. Ha alig jelentkezik, lassan kezdj el beletörődni, hogy szépen kihűl a még igazán fel sem lángolt kapcsolat. Persze, hogy jól érzi/érezte magát a társaságodban, de még nem tudott annyira elmélyülni ez a kapcsolat ennyi idő alatt, legalábbis a Ti esetetekben, hogy kibírjon egy ilyen távolságot. Máskülönben többször jelentkezne.


Nem megbántani szerettelek volna, kérlek ne értsd félre.


Én azt javaslom, nyugodtan járj nyitott szemmel itthon...

2015. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért gondolj arra is hogy 10 évvel idősebb vagy!

Nem sok kell ahhoz, hogy egy korban hozzá jobban illőt találjon. De azért az is benne van, hogy pl. Angliában rengeteget kell dolgozni. Reggeltől estig. Csak ott kicsivel többet keres mint Orbániában!

2015. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is baj hogy sok idióta kimegy hálózatfüggő mobiltelefonnal. És csak ritkán jut olyan helyre ahol van nyílt internet!
2015. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!