Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz a vége a ha párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a vége a ha párom egyre rövidebb pórázon akar tartani?

Figyelt kérdés

Mindketten 26 évesek vagyunk,az első évben ebből még nem volt probléma, de mára néha elviselhetetlen. A magánéletem egyre több területét ő akarja megszabni, ahogy tapasztalom. Nem mindegy neki kivel találkozom,mit csinálok,kivel beszélek telefonon stb. ha nem vagyok mellette, akkor is perce pontosan tudni akarja mit csinálok,nem mehetek akárhova sem.Általában nem hagyom magam és mindig veszekedés a vége. Engem nagyon idegesít,már többször beszéltem vele erről és utána pár hónapig nyugi van, aztán kezdődik elölről minden ugyanúgy. Lényegében minden nap együtt alszunk nála,megcsalásra sose adtam okot,szóval nem értem őt ebben.Még nőnemű barátaim/haverjaim sincsenek!! akikre gyanakodhat.. Megmondtam neki, ha nem ad egy minimális szabadságot akkor otthagyom a fenébe.

26 F

Vélemény?



2015. okt. 16. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

A véleményem az, hogy egy idióta vagy!

Kisajátít téged, és egy papucs vagy már most.


Ha jót akarsz magadnak akkor fuss! Fuss menekülj!

Az ilyen csak rosszabb lesz.


Egy idő után azt hallod majd, óó drágááám, óó drágááámm rettenetes lesz! Aztán majd azt fogja mondani, vegyél el, óóó vegyél eeeel fúúú borzasztó lesz!

2015. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"elviselhetetlen" és elhagyással való fenyegetés?van fogalmad róla hogy ez neki mennyire fáj ha eő még szeret téged?inkább hagyd el,úgy jobbat teszel neki is és neki is...már úgy sem szereted...
2015. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hagyod ott max ha feltűnik a láthatáron más.......bírom amikor valaki játsza a türelmes elnéző embert mikor a napnál is világosabb hogy a rendszeres szex miatt voltaképpen mégiscsak megéri neki "szenvedni"
2015. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy szeretoi kapcsolatban nem fogja vki megkerdezni, hol voltal, kivel beszeltel.

Talalkozol a barataiddal. Akkor nem ertem, miert erzed ezt korlatozasnak? Persze, h megkerdezi, kivel talalkoztok.

2015. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!