Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom maganyos, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom maganyos, hogyan segitsek?

Figyelt kérdés

Eloszoris, nagyon friss ez a kapcsolat, korulbelul egy hete megbeszeltuk hogy kedveljuk egymast es hogy, akkor ismerkedjunk.

en 18L o 17F mindketten biszexualisak. Tudjuk egymasrol nincs ezzel gond.Elfogadjuk egymast igy.

Viszont, problemak merultek fel.

Az elso az az hogy nem nagyon tudja hogyan viszonyuljon hozzam, vagyis hogy ki legyen a dominansabb szemelyiseg. Ketten probalunk de igy az elejen valamelyikunknek muszaly lenne iranyitani, mert ha egymasra varunk akkor ennek semmi ertelme.

A masik az az hogy, tudom (mondta) hogy nagyon maganyos, annak ellenere hogy sok baratja, ismerose van, nagyon maganyos es a multban is rossz tapasztalatai voltak a kapcsolatokkal. Igy nehez kozel kerulnom hozza ugyanis zarkozottabb mint a tobbi fiu, viszont tudatni szeretnem vele hogy en itt vagyok neki amikor szuksege van valakire, megertem es tamogatom mindenben hiszen en is hasonlo cipoben jarok. Ezt mind anelkul szeretnem tudatni,hogy nyomulosnak tunjek.

Ha folyton en irok ezzel csak eluldozom, ha nem irok akkor elhanyagolom. Fogalmam sincs hogyan viszonyoljak hozza. O nem nagyon kozeledik, ha csak en nem kozeledek. Teret, idot szeretnek neki adni, hogy kibontakozzon, de idot sem toltunk eggyutt ha csak en nem szolok neki.

Mi a velemenyetek?

(elnezest hogy hosszu, vagy helyesirasi hibakkal van tele ,de siettem)



2015. okt. 16. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha írsz neki,azzal nem zaklatod,csak figyelsz rá,de azért ne vidd túlzásba,ne írj neki minden nap 1hét-legalább 2.szer,annyi elég
2015. okt. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:

A dominanciáról az a véleményem, hogy egy normális kapcsolatban a felek egyenrangúak.

A helyedben hagynék neki időt, hogy ő keressen. Ha érdekled, akkor meg fog keresni. Ha nem, akkor szerintem az egész kapcsolat nem lesz működőképes. Mármint ezt arra értem, ha így marad, hogy mindig te keresed, akkor egy idő után egyoldalúnak fog tűnni a dolog, ami meg normális esetben nem így működik.

2015. okt. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom mind ketto valaszolonak! :)

Egyebkent, vlahogy ma este minden kijott, elmondtam neki hogy hogyan erzek es hogy ha ugy erzi hogy nemall keszen egy ilyen kapcsolatra akkor nyugodtan varjunk/varjon, en ugyan ugy baratkent tamogatom teljes mertekben, hiszen erdekel hogy hogyan erez es hogy fontos hogy tudassa velem hogy, hogyan erez,nehogy egyoldalu legyen. Azt valaszolta hogy o keszen all, nagyon kedvel csak nehezen sikerul igazodni ehhez a kapcsolathoz (fiu-lany kapcsolathoz). En pedig elmondtam neki hogy nekem is nehez hiszen en pedig ahhoz vagyok hozza szokva hogy (regi modi, tudom) hogy eloszor a fiu kezdemenyez es en aztan igazodok. Azt mondta hogy, megprobal dominansabb lenni, csak idore van szuksege.

2015. okt. 17. 02:56
 4/4 Kim Bo Mao ***** válasza:

Érdekes, hogy senki nem írta maga a biszexualitás okozta lelki zűrzavart, pedig az pont ebben a korban a legerőssebb talán. Az hogy mindketten biszexek vagytok azt jelenti, hogy adott egy "lányosabb" fiú, és egy "fiúsabb" lány, mindkettőre igaz, hogy érzékenyebbek érzelmileg és zárkózottabbak, mivel a társadalom nem fogadja másságukat mindig jó szemmel. Szerintem a szexualitásotok még nem forrt ki, az is lehet, hogy a végén homoszexuális lesz, csak most még tudat alatt próbál "normális" lenni. Az ő korában egy biszex fiúnak más fiúval való szexuáliskapcsolata ritkán nyugszik érzelmi alapokon (mármint mindkét féltől), ezért lehetséges, hogy csak kihasználták szexuálisan. Ez gyakori a korabeli bi vagy meleg fiúknál...

De egyébként jó, hogy elmondtad az érzéseidet neki, az írásodból úgy tűnik egy kellemes kapcsolatotok van, ha nem is szexuálisan, de lelkileg úgy tűnik jól megvagytok.

Valószínűleg érzi, hogy a kapcsolatotok egy biztosabb pont lehet, mint az eddigi kapcsolatai, de talán nem tud megfelelni a "férfias" kezdeményező szerepének. Szerintem ne ragaszkodjatok a megszokott "szerepsémákhoz", elég ha magatokat adjátok és sokat beszélgettek. Még mindketten változóban vagytok.

2015. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!