Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is hülyének néz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyének néz? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A párommal már több mint 3éve vagyunk együtt. 2és fél éve élünk együtt! Rengeteg mindent elnéztem neki. Társkeresőzött megbocsájtottam,sosem kapok tőle semmit se szülinapra se karácsonyra se névnapra se semmi. Mindenkinek vesz csak nekem nem már 2éve.Pár hete kapott a kolléganőjétől egy nagyon érdekes smst!Azt mondta h csak szivatták a haverjával,kértem hogy hagyja abba. Múlt hét kedden megint kapott egyet az már durvább volt!Na akkor besokaltam és mondtam neki hogy hívja fel a csajt ha nincs közöttük semmi. Nem hívta fel,hát felhívtam én az ő telefonjáról! A csaj azt mondta igenis adott okot a párom h ilyeneket irtak egymásnak! Az nap este elmentem akkor még pár smst küldött a párom h szeret meg h bocsájtsak meg neki mert ez mögött nem volt érzelem és hogy vár rám(még virágot is kaptam) utánna egesz héten nem keresett majd mult hét vasárnap azt vágta a fejemhez h már nem szerelmes csak ragaszkodás és h idővel megcsalt volna és h irigy arra akinek nincs barátnője! Héfőn már olyan smst irt h menjünk el vacsorázni meg h hiányzom neki. Tegnap hazamentem este sírt h velem akar lenni. Ott is aludtam de reggel amikor elment még puszit sem adott! Azóta annyit beszéltünk h holnap találkozzunk h megbeszéljük mi legyen! és megint nem keres.. mit tegyek? tényleg egy nagy hülye vagyok mert szeretem?
2015. okt. 17. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
te ilyen vagy. semmi extra nem történt.
2015. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.Majd elfelejted.Nem vagy boldog mellette,a pasiról meg inkább nem írok semmit.
2015. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy semmit se törödik velem. Nem keres! Sosem bújik hozzám sose mondja h szeretlek,nem megyünk együtt sehova.. meghívtak minket szülinapi bulira azt mondta h velem nem megy sehova mert ő csak a haverjaival érzi jól magát! Könyörögnöm kell hogy strandra moziba menjünk.
2015. okt. 17. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért ülsz vele? Te vagy a bolond neg se haragudj, aláztatod magad tiszta potyára. Mit ér neked az a nagy szeretés ha tisztán látszik, hogy számára hovatovább nemkívánatos személy vagy.

Hiába rakod ki minden nap a kérdést attól még nem fog megoldódni a problémád. Állj elébe s mondd el mi a bajod, ha meg nem változtat kalap s kabát, nem ő az egyetlen pasi.

2015. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:
100%
keress valakit akinek számítasz ,nem egy darabáru vagy a polcról
2015. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most őszintén, akkor már nem jobb egyedül egy darabig?

Tudod kit rángatna így, már nincs mit megbeszélni, annyira világos a helyzet.

2015. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem figyel oda rád, nem szeret, csak kihasznál. Mi kéne még, hogy észrevedd? Azonnal kiraknám a szűrét és keresnék olyat, aki megbecsül.
2015. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szeret,és hülyének néz.

Dobd ki,vagy még inkább lefogja rombolni az önbizalmad, az önbecsülésed, csak egyre nehezebb lesz megszabadulni tőle.

Tessék lépni!

2015. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lépj tovább, ha igazán szeretne nem ezt csinálná. 3 évet elvesztegettél a drága idődből egy hülye baromra aki nem becsül meg! A te helyedben én már az első megcsalásnál Goodbye-t mondtam volna neki.
2015. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!