Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat a fiúm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a problémám, hogy a barátom mindig is sokat játszott a számítógépén játékokkal. Régebben állandóan wowozott, mára ezt szerencsére abbahagyta, mert a szülei nem pénzelték tovább szerencsére. Most meg az van, hogy hétvégén összekötik haverjaival a gépeket és úgy lövöldözik egymást, amikor meg nem haverjaival van, akkor meg otthon Erepublikozik. Az Erepublik egy netes játék engem is meghívott rá, és játszom is szívesen vele mert tetszik meg minden, napi néhány percig tart, de ő meg folyton rajta lóg. Írkál benne újságcikkeket, meg pártgyűlése megy, cégek irányít. Szerintetek mit tegyek? Amikor nem függik akkor olyan jó vele, csak túl ritka. Most 19éves, szerintetek van rá esély hogy idővel kinövi? Vagy majd felnőtt korában is ilyen lesz?
2010. márc. 16. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tartásod. Éreztesd vele, hogy szeretnéd magad fontosabbnak érezni mint azok az ostoba játékok. Finoman meg is fenyegetheted, hogy ha nem változtat, akkor keresni fogsz valaki mást aki jobban figyel rád.
2010. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat esely mindenre van,en is szabadidomben netten logok,dolgozok vagy olvasok,neha jatszok is de nagyon keveset de csak poker vagy honfoglalo,egy honapban egy ket orat kb,de ha a baratnom jon hozzam,abbahagyok mindent es csak a zenet hagyom menni,vagy filmet nezunk,de inkabb vele foglalkozok,ha fontos munkam van es eljon hozzam egy orat kettot akkor is vele foglalkozok,inkabb fent ulok kesobbig,szerintem 19 evesen az nagyon nagy baj ha fuggo
2010. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod 2 kategória van, a függőség(barátod) és aki unalom űzésnek csinálja hétvégente ... A második bármikor abbahagyja, ha van valami más lehetősége, hogy elüsse az időt, az elsőt, meg mindig is noszogatni kell, és nagy nehezen feláll. Elképzelhető hogy kinövi, de akkor ideje elkezdeni.
2010. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ő már ilyen marad nincs mit tenni

nekem is van egy-két ismerősöm ők se nőtték ki

2010. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én volt csávóm is WOWozik ._. Blahán netkávézóban veri a seggét a haverjaival a nap 20 órájában
2010. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

KOCKAA !

Hagyd ott..-ez csak rosszabb lesz.

2010. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőnek van igaza, biztasd meg, még kinőheti, de a szokás is nagy úr tud lenni, ne hagyd hogy szokásává váljon. Ha nem tud rajta változtatni, s a játék marad a fontosabb neki, hagy ott, mert majd 10 év múlva még neked kell eltartanod őt meg a...

Úgyis tudod mit.

Én is játszom, s mivel nem nagyon van senkim, nem igazán tudom eldönteni hogy függőségből vagy unalomból bár én az utóbbira szavaznék, mert ha olyanom van akk programozok, bár az is számítógépes elfoglaltság.

2010. máj. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!