Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovabb. van ennek igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb. van ennek igy jovoje? Adjak idot?

Figyelt kérdés

23eves lany vagyok.a parom pedig30eves.

Lassan1eve vagyunk egyutt de evbol kb.6honapja egyutt is lakunk.

Igaz jelenleg meg csak az en szuelimnel.mivel nagy 2szintes hazunk van es a felsonszint szinte a mienk.


De azert nyilvan nem ez a cel szeretnenk majd lelepni viszont anyagilag meg nem allunk ugy hiaba tudnanak segiteni anyumek.

Sajnos a parom szulei anyagilag nem tamogatnak minket.


Azert koltoztunk ide hozzank hogy azert megse alberletbe menjunk itt volt boven hely es igy meprobaljuk megy.e egyaltalan az egyutteles.


Nos a kapcsolatunk jo.igaz vannak vitaink de jol megvagyunk.

Az elejen elmondta a parom hogy velem masok az erzesei es eddig megijedt a gyerek vallalastol es a kozos haztol de velem nem felne ezektol sot velem akarja ezeket mert ugyerzi en vagyok AZ.

En is ezt erzem.


De olykor eszembe jut hogy sok ismerosomnek mar 1ev utan gyuru van az ujjan..hazasok stb :(

Mi meg meg mindig itthon lakink...es elszomorodom hogy talan sosem fogunk eljutni innen semerre es sosem fog annyira komolyan tervezni velem hogy megvalositsa az elmondott gondolatait...


Ilyenkor valahogy egy pillanatra megingok.

Magamba sullyedek es elszomorodom mert eszembe jut hogy mivan ha ezek csak ures igeretek az ido pedig telik...es talan sosem akar velem semmi komolyat...


Elvegre meg mindig egy hazban lakunk anyumekkal.igaz kulon kasszan vagyunk toluk stb. Meg beszallunk mindenbe..

De nem erre vagyom.


Szeretem Ot de vagynek arra hogy valamifele komolyabb lepest tegyen felem vagy egyfajtabelkotelezodest lassak rajta hogy igen..valoban engem akar es tervez stb csak meg annyira nem allunk ugy anyagilag megis addigisberezteti velem hogy igenis akar engem.pl. egy gyuru egy leanykeres ..barmi...


Felek hogy csak allunk majd orokke egy helyben es ennyi.


Nem mindegy mikor hogodik fel ez a jovo tema..van amikor full komolyan lehet vele beszelni de van hogy elpoenkodja...


O azt mondja felesleges nalonta es hetente ugyanaztbatbeszelni.

Mert letisztaztuk.gyujtunk..akarjuk es kesz.


De megijedek hogy talan csak ralegyint es kibujik a tema alol... Mi van ha telnek majd ez evek..es semmi sem lesz velunk?


2015. okt. 18. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó bolond lennél egy év után hozzamenni, fél év együttélés meg p.i.nafüst.
2015. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te léptél már felé? mert ha nem akkor ő se mer majd szerintem,mond el neki a terveidet,meghallgat,és megbeszélitek
2015. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene hogy egy év után gyűrű legyen az ujjadon????

Ne nevettess! Nekem 3 éve van gyűrű az ujjamon és 9 éve vagyunk együtt, ettől még sem több sem kevesebb nem vagyok. Nem a gyűrű hanem a megértés-tisztelet-szeretet ami fontos!

2015. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még,nem érdemes sietetni a dolgokat. Élvezd ki a közösen töltött időt. Semmivel sem lenne másabb gyűrűvel az ujjon. Nyugi. Nehogy azért szakíts,mert 1 év alatt még nem kongnak a harangok.:)

Mi már lassan 3 éve vagyunk együtt, tervezgetünk de még egyáltalán nem stabil az anyagi hátterünk de dolgozunk rajta és örülünk egymásnak :)

2015. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!