Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehezen bírom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen bírom elviselni a barátom testszagát, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet viccesen hangzik és nagyon vicces válaszokat fogok kapni de nekem annyira nem vicces. Dohányzik úgyhogy a szája sem gumicukor illatú, és emellett ha egy picit megizzad fürdés után olyan erős testszaga lesz hogy egyszerűen nem bírom. Nem egyszer a szextol is elment a kedvem emiatt. Mit csináljak?
2015. okt. 18. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az étkezési szokásain kellene változtatni.
2015. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szagolj meg engem
2015. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akik sok húst, sok fehérjét esznek, azoknak rossz a testszaguk. A testépítőké is rossz pl. pont emiatt.
2015. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatot írok. Az első barátomba nagyon bele voltam esve, de amint picit megizzadt már nem szívesen bújtam hozzá. Egy hosszú munkanap végén pedig egyszerűen megcsókolni se volt gusztusom, amíg nem zuhanyzott le legalább. 4 évig voltunk együtt, más miatt ment tönkre a kapcsolat, de végig az volt bennem, hogy biztos csak túl érzékeny az orrom. (amúgy tényleg az) Aztán megismertem a mostani barátom. Kb bármikor képes megnevettetni, egy hullámhossz, kinézetre is a kamaszkori ideálom, szóval egyszerűen tökéletes és beteges de imádom szagolgatni. Még nem tudott annyira leizzadni, hogy azt mondtam volna, hogy büdös. Sőt, munkanap végén különösen tetszik az illata, olyankor különösen szeretem szaglászni, ő meg csak röhög rajta. Beteges tudom, de ezt tapasztalva jöttem rá, hogy van ebben az illat dologban valami. Esténként hozzábújok, megszaglászom és olyan jókat alszok (főleg ha bekopogtat a vágy is egy körre annyira tetszik az illata).


Tehát lehet változtatni az étkezésén és a dohányzáson de ha most nehezen viseled el, bármennyit változtat nem lesz sokkal jobb. Egyébként attól, hogy a szagát nem bírod emberileg még lehet passzoltok. A testszagbeli taszítás általában a genetikai dolgokat jelzi előre inkább. (mert sok személyiségvonás közösségben, társadalmilag szerzett, tanult tulajdonság nem pedig veleszületett) Viszont ha odáig juttok és esetleg közös gyerekek szóba kerülnek vagy nem fog sikerülni, vagy betegek lesznek szegények. Így ha szereted én esetleg adnék egy esélyt a dolognak, de ha kétségeid vannak végig gondolnám a dolgokat.

2015. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!