Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem bírom ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem bírom ezt már elviselni, nagyon el vagyok keseredve. Mit tegyek? Adjatok valami tanácsot.

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon elhanyagol a barátom. Éjszaka dolgozik és sokat ezért csak hétvégén van egy kis időnk együtt. Hétköznap sokszor alig beszélünk vagy csak pár szót, nem is érzem úgy, hogy kapcsolatban vagyok. Hétvégén viszont nagyon jó, tényleg odafigyel rám és érzem, hogy szeret. Viszont nagyon rossz,hogy alig beszélünk, nagyon szeretethiányom van, az is előfordul, hogy az én keresésemre se reagál, vagy csak sok idő után. Nem tudom már, mit csináljak, már 8 hónapja ez megy. Én elhiszem, hogy sok munkája van, de hogyha szeret akkor azért csak jut rám pár perce egy nap. Nagyon el vagyok keseredve, mert én tényleg szeretem. Mit tehetnék szerintetek? :( 19/L

2015. máj. 7. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nem megy akkor nem megy.
2015. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze.
2015. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mutasd meg vagy mondd el neki amit itt leírtál,manipulálással itt semmire nem mész
2015. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem akarom manipulálni. Összeköltözni sajnos nincs lehetőségünk még jódarabig.
2015. máj. 7. 18:29
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Tavasz van jön a nyár!Le a strandra flörtölni a pasikkal!
2015. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm akivel csak hétvégén találkoztunk. (Mondjuk akkor már két éve együtt voltunk) 160km-el arrébb dolgoztam 3 műszakban.

5 éves házasok vagyunk. ;)

2015. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Azt kihagytam,hogy kb másfél évig volt távkapcsolat.
2015. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szakits. Nem vagy még érett egy igazi kapcsolatra.
2015. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék érett egy kapcsolatra?
2015. máj. 7. 18:37
 10/20 anonim ***** válasza:

Nincs módja arra, hogy munkahelyet váltson?

Szerintem ne hallgass azokra az agyatlanokra, akik a dobd-el-vegyél-másikat figyasztói elvet követik. Biztosan van megoldás, csak meg kell találni.

2015. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!