Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel oldjam a feszültségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel oldjam a feszültségét egy férfinak ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Túl jó nőnek tart maga mellé,nem érti miért viszonzom a közeledését,ha én közeledek,ideges lesz,annyira h.nem tudunk normálisan kommunikálni, ettől én is zavarba jövök,így izzik a levegő vagy nem tom,de mindketten megbénulunk.Még csak ismerkedünk.Ez nem múlik el soha v.lehet ellene tenni?(néha már nem merek közeledni.)26/N
2015. okt. 18. 16:24
 1/7 RRR ***** válasza:

türelemmel

kedvességgel

közvetlenséggel

ne add fel

szuper pár lesztek

2015. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 _Harry Potter_ ***** válasza:

Semmivel. Ezt csak ő maga tudja feloldani sok gyakorlás és személyiségfejlesztő anyag mellett.


Ha nehéz elképzelni, hogy ez így van, akkor egy párhuzamos példa: Lányok esetében is van úgy, hogy nem hiszik el, hogy bejöhetnek valakinek. Az égvilágon semmit sem lehet tenni, olyan mértékű az önbizalomhiány.


Sajnos vannak ilyen emberek.

2015. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk úgy volt ez a dolog ,mivel én is eléggé zavarba tudok jönni az ismerkedés elején, hogy a lány rámenősebb volt és ő kezdeményezett pl. csókot is,aztán már jobban feloldódtam , jött a sex azután pedig már nem voltam úgy rágörcsölve a dolgokra...és minden Jól alakult.
2015. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Spontán randikkal, mert úgy nem lesz ideje ráfeszülni a leszervezett találkákra. Idő kell hozzá, és lojalitás, de neki is törnie kell magát, mert ha beparáztat téged, az már az ő sara is. El kell érni azt a tudatszintet, hogy nincs tétje a dolognak, lesz ahog lesz, és akkor lelazultok.
2015. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utóbbira reagálva,munkahelyen ismerkedtünk meg,pont ezekkel a spontán össze futásokkal szoktam ráhozni a frászt az a baj.:-) ilyenkor nem tudom mire vár?vagy mi zajlódik az agyában...?
2015. okt. 18. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanaz van a fejében, mint a tiédben, kérdező. ;) Vagyis annyira működik a kémiátok, hogy blokkoljátok egymásban a normális viselkedés, meg a gondolkodás képességét. :D

Hogy mi segít ezen...? Mondjuk a szex. :D Akkor utána talán már fogtok tudni másra is koncentrálni egymás közelségén kívül. ;)

Semmiképp se kerüld el, inkább "omolj a karjaiba", akár "véletlenül" is. Vagy akadj el vele a liftben. Vagy bármi. De mindenképp kellene egy alkalom, amikor kettesben vagytok, és extraközel egymáshoz, hogy megtörténjen valami fizikai dolog köztetek. Mivel szavakkal nem fogtok tudni túllendülni a helyzeten, ami viszont totál egyértelmű. :D

2015. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

esetleg próbálj meg beszélni neki a saját feszültségedről, zavarodról. ezzel legalább azt eléred, hogy tudni fogja, hogy nem mérges vagy rá, nem elégedetlenkedsz, nem haragszol rá, csak te is zavarban vagy. (valószínűleg neki fogalma sincs, mi bajod lehet, de azt valószínűleg látja, hogy valami zavar és ezzel is nehéz lehet mit kezdenie).

azzal, hogy megnyílsz és beszélsz neki a zavarodról, talán őt is rá tudod erre venni, hogy elmondja, ő mit érez, miért van zavarban és talán könnyebb lesz együtt megoldást találnotok.

2016. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!